Купити кращий електронний знищувач комарів, мух

Среда, 11 Июль 2018 12:56
Продам
Цена: 490 грн

Найкращим і ефективним знищувачем комарів, мух і комах вважається електронний знищувач «Садовий», який продається в нашому інтернет-магазині «I-Protect" за низькою ціною 490 гривень.
Пастка-знищувач є одночасно прикрасою Вашої ділянки, і дуже зручним пристроєм для знищення комарів. Його можна розмістити найбільш зручним чином: підвісити, розмістити над землею, поставити на що-небудь. Знищувач комарів оснащений акумулятором, який заряджається за допомогою сонячної батареї, дозволяє, не турбується про підключення напруги. Данний пристрій працює в 2-х режимах: 1. Режим знищення комарів. Комарі летять до ультрафіолетовій лампи, після чого гинуть від розряду струму, зачіпаючи спеціальну металеву сітку, що знаходиться під напругою. 2. Режим світильника. Прилад використовується як декоративний світильник з автономним живленням. Ліхтар-пастка діє надійно і з високою ефективністю на 50 кв. м. Важається універсальним приладом в знищенні комах, тому що його можна застосовувати як в приміщенні, так і у дворі на вулиці в будь-яку погоду. Знищувач не шкідливий для людей і домашніх вихованців. Купуючи даний товар, Ви економите свої особисті кошти, так як пастка-знищувач «Садовий» не потребує заміни батарейок, газових балонів, пластин і т.д. Послужить справжньою прикрасою вашої території і зробить ваш відпочинок ще більш комфортним.
Купити знищувач комарів «Садовий» з безкоштовною доставкою по Україні Ви можете на сайті i-protect.com.ua, телефон 0677190866.

Контакты
  • тел. (067) 719-08-66
  • контактное лицо: александр
  • Купити кращий електронний знищувач комарів, мух
просмотров: 88