Звертаємо вашу увагу, в Нікополі триває благоустрій пам'ятника "Захисник України"

В Нікополі триває благоустрій пам'ятника "Захисник України" - укладка гранітної плитки. За для того - щоб не зрушили нову покладену плитку, змушенні навіть чергувати з вечора до ранку біля пам'ятника. Звертаємося до жителів Нікополя з 17.08 до 23.08 2017 року, будьте обачні, та не пошкодьте нової укладки.

Чи під силу простим нікопольцям втілювати у життя такі проекти?

 «Говорящий Никополь».

Цей текст прислав мені на фейсбуці один друг із такими словами:

«Ото би підставити замість американського містечка назву нашого міста, а замість американців уявити себе». Цікаво, чи змогли би ми реалізувати подібну за масштабом ідею?

Читать далее…

Палаючий нікополець Гуденок представляє Україну на найепатажнішому фесті у світі

 «Говорящий Никополь». Алёна Зинченко.

Поки у Нікополі хтось трощить вогняні скульптури біля краєзнавчого музею, їх «хресний батько», а для деяких і рідний – В’ячеслав Гуденок – летить у США. Ще у червні разом із міською владою його команда проводила у нашому місті другий керамічний симпозіум вогняної скульптури «Скіфія. Скіф та Я».

Читать далее…

Вопрос к никопольчанам: «Откуда роскошь на фоне тотальной нищеты?»

«Говорящий Никополь». Екатерина Андрус.

Со студенческих лет в голове отложилась фраза преподавателя политологии о том, что благополучное государство может быть построено только там, где развита политическая культура. И цивилизованные страны над этим работают. Там человека чуть ли не с пеленок готовят к активной жизни в обществе.

Читать далее…

Необхідно провести реконструкцію діючих очисних споруд

17 серпня під головуванням заступника міського голови Світлани Загрудної на території каналізаційних очисних споруд КП «Нікопольське ВУВКГ» відбулося виїзне чергове засідання робочої групи з розроблення міської Програми «Екологія 2018-2022».

Читать далее…

В бой идут те же старики-разбойники

 «Визит-Венал». Борис Кривчик.

В последнее время в Никополе наблюдается странная ситуация - вдруг начинают завывать сирены, ревут автомоторы, сомкнутыми рядами подтягивается нацгвардия, люди в панике гребут в мешки золото и документы на случай оккупации Путина, или взрыва нового Чернобыля, и выбегают на улицы. Там они облегченно вздыхают.

Читать далее…

Американці знайшли золоту жилу на заході України

 «Визит-Венал».

Можливості для видобування та виробництва дорогоцінних металів в нашій країні виявилися значно більшими, ніж вважалося раніше.

Читать далее…

Власть отмалчивается, горожане надеются на депутатов

 «Визит-Венал». Александр Палец.

Публикация о том, что качество питьевой воды в Никополе хоть и соответствует стандартам, но все же оставляет желать лучшего, не оставила равнодушными многих наших читателей.

Читать далее…

Скористайтесь правом безкоштовно приватизувати 2,28 га землі

«Визит-Венал».

Кожен повнолітній громадянин України має право безкоштовно приватизувати 2,28 га землі.

За словами експертів, держава не буде довго роздавати землю. Як отримати належну за законом ділянку і чому українці не поспішають приватизувати землю?

Читать далее…

На шахте Днепровская ликвидировано задымление. Пострадавших нет

с. Шахтерское, Днепропетровская область, 17 августа 2017

17 августа в 14:17 на шахте Днепровская (ДТЭК ШУ Днепровское) произошло задымление на Восточном полевом конвейерном штреке горизонта 265 метров в районе устья Центрального наклонного гезенка. На месте происшествия люди отсутствовали.

Читать далее…