Помогите. Ищу сослуживца

"Проспект Трубников".

Живущий в Волгограде Геннадий КОРНУШЕНКО разыскивает сослуживца Сергея ЮРЖЕНКО, 1951 года рождения, проживающего в Никополе. С 1971-го по 1973 год они вместе служили в городе Легница в Нижнесилезском воеводстве в Западной Польше. Танковая воинская часть № 31728.

Читать далее…

Крещение. Дорогие братья и сестры!

"Проспект Трубников".

По благословению Высокопреосвященнейшего Ефрема, митрополита Криворожского и Никопольского в нашем городе 28 июля в День празднования Крещения Киевской Руси на реке Днепр (р-н детского пляжа) в 18.30 будет совершено Таинство Крещения детей и взрослых (благотворительно).

Читать далее…

У Нікополі розшукують спадкоємців померлих осіб (список)

У місті Нікополі проводиться робота з виявлення, обліку та приведенню до належного стану квартир, будинків, споруд та іншого безхазяйного майна і відумерлої спадщини. Для ухвалення остаточного рішення щодо конкретних об’єктів здійснюються заходи із встановлення їх спадкоємців. Про це Nikopolnews дізнався від чиновників міської ради.

Читать далее…

Сотрудник Приднепровской ж/д выложил страшные фото погибших детей

Сотрудники железной дороги Украины встревожены ростом количества травм и смертей на ж/д. Об этом Nikopolnews узнал на сайте компании «УЗ». Особенно больно находить безжизненные тела  молодых людей и детей, которые гибнут из-за собственной глупости. Железнодорожники уже не знают, как бороться с любителями покататься или сделать селфи на вагонах и призывают родителей не проходить мимо этогй информации.

Читать далее…

Польский журнал «Newsweek» посвятила статью никопольскому биг-борду

Как сообщал ранее Nikopolnews, вокруг биг-борда, призывающего никопольчанок не ехать в Польшу, разгорелся скандал. Девушка по имени Катерина Панова – на данный момент жительница Майами (США) – заявила, что на фото, которое использовали создатели биг-борда, изображена она. И что снимок был взят без ее разрешения.

Читать далее…

Запрошуємо на заходи «Дні Слави кошового отамана Івана Сірка»!

"Город Никополь".

У Нікопольському районі - за порогами, де були п*ять з сьоми січей Війська Запорозького Низового (ВЗН), біля села Капулівка на Співочому полі з 1 серпня починається таборування козаків та джур, що проводять козацький вишкіл та підготовку...

Читать далее…

Про стан з питною водою в Нікополі

Ми вже повідомляли про те, що через припинення виробництва рідкого хлору на хімічному заводі «Дніпроазот», майже 70 міськводоканалів України, в тому числі і Нікопольський міськводоканал, які застосовують у технологічному процесі виробництва питної води цей реагент, в екстреному режимі шукають варіанти вирішення цієї проблеми для забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою.

Читать далее…

У Нікополі стартувала операция з пошуку старовинних купецьких підземель (Фото)

Останні вихідні виявились цікавими на відкриття. Спільно з командою Дангион Кривой Рог, Нікопольським краєзнавчим музеєм в особі Мирослава Жуковського та Благодійний фонд "Нікополь туристичний" було проведено зустріч, на якій визначено вірогідні місця знаходження підземних ходів. Також було успішно проведена операція з їх пошуку, що принесла несподівані плоди.

Читать далее…

В Никополь приедет самый большой кот Украины

Никопольчане получат возможность лично познакомиться с самым большим котом Украины, посетив Международную выставку кошек 28-29 июля. Мероприятие пройдет на стадионе «Электрометаллург».

Читать далее…

До нікопольської Новопавлівки прибився на байдарці мандрівник з Америки

До Нікополя завітав гість із США. Ну то й що?, - можете відповісти ви. Але що ви скажете, коли дізнаєтесь, що приплив він до нас – на байдарці?! А до цього подолав на ній тисячі кілометрів морем. Ні, чоловік не робив із свого приїзду шоу. Він просто вирішив перечекати шторм на Каховці на нікопольському березі. Де  його і помітили 5 липня місцеві відпочивальники.

Читать далее…