Звернення до небайдужих за долю Української Церкви в Нікополі!

19 мая 2017
Звернення до небайдужих за долю Української Церкви в Нікополі!

"Говорящий Никополь".

Без Української Церкви не може бути України… це як тіло без душі…

Я говорю про нашу, незалежну, яка била на сполох на Майдані і відкрила свої храми під шпиталі та волонтерські пункти, і зараз поруч зі своїм народом там, де потрібно, аж до бліндажів, які засипають градами.


Церква - це не дивні люди в рясах, це - ми з вами. Христос серед нас не тому що бородаті люди в чорному читають якісь заклинання, а тому що ми разом в ім'я Його ...

Наша парафія святого праведного Петра Калнишевського на честь загиблих воїнів АТО з'явилася під час російської військової агресії на Донбасі. Фунадторами храма є нікопольські ветерани АТО.

27-го квітня рішенням депутатів Нікопольської міської ради нашій парафії у безоплатне користування в центрі міста було передано приміщення за адресою вул. Кармелюка, 4 (біля поклінного хреста напроти ТЦ «BILLA»).

Сьогодні нам потрібні молитви, серця, руки ... І, звичайно, кошти... Боляче дивитися, як ми, українці ютимося по сараях, вагончиках, в той час як Московський Патріархат, живучи за рахунок українців, торжествує в надмінній розкоші і багатстві.

Щоб облаштувати наш храм, нам потрібні будівельні матеріали, меблі та багато чого іншого.

Всім бажаючим покажемо та розкажемо, які саме потреби існують у даний момент. Дуже сподіваємось на відгук справжніх патріотів, які не словом, а ділом прагнуть довести свою відданість Батьківщині.

Бережи вас Бог!

Настоятель храму на честь св. прав. Петра Калнишевського – ієромонах Меркурій (Скороход).

Телефони:  (066) 007 52 19

Р/р – 26000050277820, МФО – 305299, ПАТ КБ «Приватбанк»

Номер картки: 5169 3305 0706 3565

 

Источник: http://nikopolnews.net