Сильна церква - сильна Україна

10 ноября 2017
Сильна церква - сильна Україна

 «Визит-Венал».

Візит Філарета, Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України розпочався із церемонії нагородження волонтерів та воїнів АТО в Дніпропетровській обласній раді.


25 відомих дніпровців отримали з рук Патріарха медалі УПЦ «За жертовність та любов до України», Благословенні грамоти та інші нагороди церкви.

Патріарх Філарет зазначив, що місто Дніпро та область відіграють велику роль у захисті Української держави і подякував нагородженим: «Хочу особливо подякувати волонтерам за те, що вони зробили і роблять для нашої армії і для нашого суспільства, для тих, хто постраждав від агресії», - звернувся до присутніх Патріарх Філарет.

«Дякую за те, що ви зробили все, аби не допустити агресора на Україну, поставивши міцний кордон, - зазначив Патріарх, - дякую за те, що стосунки між церквою Київського Патріархату і Дніпровською владою за останні роки дуже активізувались.

Це призводить до того, що агресор не може прийти в Україну. Зі свого боку Українська православна церква буде і надалі робити значний внесок у зміцнення державності», - наголосив він.

Загалом, повідомив Патріарх, Українська церква вже нагородила понад 21 тис. осіб за внесок у захист України.

Голова обласної ради Гліб Пригунов, вітаючи Патріарха на Дніпропетровщині, наголосив, що сильною державою Україна буде лише при наявності сильної церкви.

Такої, якою сьогодні вже стала УПЦ КП. Тільки спільними зусиллями церкви і держави ми зможемо подолати ворога на сході країни. Гліб Пригунов також повідомив, що на минулій сесії обласної ради депутати проголосували про подовження терміну оренди будівлі Дніпровської Єпархії на 49 років.

«Перемога буде за Україною, - промовив наприкінці Патріарх, - з нами правда і з нами Бог».