Заняття на базі Віртуальної аерокосмічної школи

6 декабря 2017
Заняття на базі Віртуальної аерокосмічної школи

З 2012 року на базі КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» працює Віртуальна аерокосмічна школа.


28-30 листопада 2017 року вихованці гуртка ракетомоделювання Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості (керівник гуртка – Березюк О.П.) взяли участь у щорічних заняттях на базі Віртуальної аерокосмічної школи.

Мета проекту – дистанційна популяризація аерокосмічної освіти, технічної творчості, отримання додаткових знань всіма бажаючими, незалежно до їх географічного місцезнаходження та віку.

Щорічно на базі Віртуальної аерокосмічної школи проводяться заняття обласної очної школи.

Програма перебування учнів у школі була насиченою. Заняття проводилися в національному центрі аерокосмічної освіти молоді України ім..О.М.Макарова., фізико-технічному факультеті Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Слухачів школи ознайомили з історією факультету, його досягненнями в галузі ракетобудування. У лабораторіях факультету учням показали вузли двигунів, які виводять ракету на орбіту. Також для слухачів школи були проведені екскурсії до коледжу ракетно-космічного машинобудування, до виробничого об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», до міського Планетарію.

Источник: https://www.0566.com.ua