+1 до цікавих об’єктів міста. У Нікополі відкрився оновлений шахово-шашковий клуб

29 декабря 2017

 «Говорящий Никополь».

26 грудня у Нікополі відкрився оновлений шахово-шашковий клуб. Чутки про цей ремонт ходили містом задовго до офіційного відкриття закладу. Бо у мережу потрапили фото креативного дизайну оновленого клубу.


І ось напередодні Нового року усі охочі могли на власні очі побачити ці новинки. Стеля у вигляді шахового поля, зручний пандус на вході, у цілому охайний ремонт приміщення, і його родзинка – дивна інсталяція у чорно-білих кольорах посеред клубу.

Як зауважив Євген Уріх, президент Дніпропетровської обласної федерації шахів, оновлений інтер’єр нікопольського шахово-шашкового клубу вартий того, аби він приймав у себе не тільки турніри обласного та всеукраїнського значення, але й міжнародного.

Пам’ятаю, як колись раптово потрапила сюди. Темне приміщення, холодно, непривітно. Та попри все я бачила, що за столами сидять ігроки та з азартом переставляють шахи.

Ще здивувалася тоді, як вони витримують таку атмосферу. Та настало свято і на вулиці шахистів-шашкістів! Місто виділило гроші на капітальне оновлення цього спортивного закладу по пр. Трубників 13а.

- Я зроблю фото звідси та хочу відправити їх двом людям, - наголосив у своїй промові на відкритті клубу міський голова Андрій Фісак. По-перше – губернатору Дніпропетровської області Валентину Резніченко. Він теж грає у шахи і тепер буде знати, що у Нікополі ця гра проводиться на достойному рівні.

А по-друге – своєму діду, якому 92 роки, але він і зараз обігрує 50-річних. Сам я, на жаль, професійно у шахи не граю, але залюбки приведу сюди на навчання своїх дітей. А щоби ігрокам було комфортно займатися у клубі у будь-яку пору року, даруємо їм два кондиціонери.

Нагадаємо, що у 2017 році також на кошти Нікопольського бюджету була відкрита філія Школи мистецтв по пр. Трубників, 35а.

 

Источник: http://nikopolnews.net