Дохід за будь-яку ціну, або Нечесна підприємницька практика.

31 января 2018
Дохід за будь-яку ціну, або Нечесна підприємницька практика.

Повідомляємо, що останнім часом почастішали випадки шахрайства серед осіб, які займаються встановленням металопластикових вікон, дверей, утепленням фасадів будинків та інших будівельних робіт.


Шахрайство є доволі розповсюдженим способом незаконного заволодіння чужим майном. Винахідливість злочинців не знає меж і нові способи позбавити людину її грошей чи майна виникають постійно.

В нашому місті працює декілька нечесних підприємців, Вони пропонують свої послуги на вулиці, в соціальних мережах та за  телефоном. Нажаль почастішали випадки,  коли шахраї приходять до Вас додому, водять в оману, оформлюють кредити на дому та змушують  підписати договори на виконання послуг.

Просимо Вас бути пильними при замовленні даних послуг та товарів, не поспішайте віддавати свої гроші не переконавшись у тому, що фірма в якій ви замовили товар або послугу працює в правовому полі та має усі дозвільні документи на здійснення підприємницької діяльності.

Якщо ви маєте сумніви, краще порадьтесь зі знайомими, або близькими Вам людьми або отримайте консультацію у секторі з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу Нікопольської міської ради за адресою вул. Електрометалургів, буд. 3 каб. 3.

Відповідно до ч.6 ст.19 Закону України «Про захист прав споживачів» «правочини, здійснені з використанням нечесної підприємницької практики, є недійсними». Суб’єкти господарювання, їх працівники несуть відповідальність за нечесну підприємницьку практику згідно із законодавством.

В Україні за шахрайство передбачена кримінальна відповідальність. Стаття 190 Кримінального кодексу України визначає його як заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.

Нагадуємо що в Нікопольській міській раді діє консультаційна - інформаційна служба «Гаряча лінія» з питань захисту прав споживачів, звертатися за телефонами:

(05662) 50573;

(097)9723008.

Сектор з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу управління економічної політики.