Корисні поради, кабінетним працівникам перетворити на задоволення.

24 марта 2018
Корисні поради, кабінетним працівникам перетворити на задоволення.

  Ні для кого не відкриємо секрет, якщо скажемо, що іноді робота нас таки просто вимотує – як фізично, так і психологічно. Ось декілька простих і корисних рекомендацій, щоб почувати себе  бадьорим на робочому місці в кабінеті  протягом всього трудового дня.


        Відводьте погляд від монітора.  Раз у півгодини хоча б пару хвилин дивіться куди завгодно, тільки не на комп’ютер. Кращий варіант – вікно.

        Більше рухів. Якщо є можливість, ігноруйте ліфт, ходіть сходами. Вставайте із-за столу при першій нагоді.

        Уникайте пилу. Кіпи документів, течки, журнали та інші паперові завали на столі – це пило збірники. А де є пил, там і мікроби, не говорячи вже про алергію й астму.

       Користуйтеся стаціонарним телефоном. Якщо ви перебуваєте в кабінеті, намагайтеся говорити по стаціонарному телефону, а не по мобільному – випромінювання від звичайного телефону набагато менше, ніж від стільникового.

       Відмовтеся від перекусів. Якщо ви зовсім не можете відмовитися від перекусів, спробуйте їсти фрукти, сушені горіхи, сухофрукти замість бубликів, печива. цукерок та інших «снеків».

       Не вживайте багато кави. Виберіть зручний стілець. Дотримуйтесь температурного режиму в робочому приміщенні. Виходьте на вулицю. Кондиціонером користуйтеся з обережністю.

        Хворійте вдома. Хвороба, перенесена на ногах, загрожує її швидким повторенням, а також ускладненнями в майбутньому.

       Регулярно провітрюйте приміщення. Взимку це можна робити протягом обідньої перерви, а в теплий період року доцільно   тримати вікно відчиненим постійно.

      Забудьте про пігулки. Якщо у вас розболілася голова, не поспішайте приймати ліки. Спробуйте відшукати причину вашого хворобливого стану – це може бути задуха, спека, сухе повітря, звичайна перевтома або навіть занадто близько розташований монітор комп’ютера.

     Отже, виконуючи наші нескладні та корисні  поради  щодо збереження вашого здоров`я,  ви завжди будете почуватися комфортно на своєму робочому місці протягом всього трудового дня.

      Отримуйте від праці задоволення – моральне та  відповідне матеріальне.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Старший майстер виробничого навчання

Нікопольських курсів 3 категорії, І. П. Колбасова.

Нікопольська міська рада.