Заходи з нагоди відзначення в місті Нікополі Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

4 мая 2018
Заходи з нагоди відзначення в місті Нікополі Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня, 10:00 – покладання квітів до всіх пам’ятних знаків Другої світової війни.
Запрошуємо небайдужих нікопольців долучитися до вшанування пам’яті полеглих. Біля кожного пам’ятника можна буде почути історичну довідку від працівників музею та вчителів історії загальноосвітніх шкіл міста. Згадаємо тих, хто відстоював мирне небо, хвилиною мовчання.


9 травня, 10:00 – на Меморіалі «Вічна Слава» відбудеться мітинг, присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цьогоріч, урочисті заходи проводитимуться у парку Перемоги, біля Меморіалу «Вічна слава». Запрошуємо всіх приходити заздалегідь, аби до початку мітингу зустріти ветеранів, учасників Другої світової війни, які урочисто прибудуть на військових УАЗах. Початок мітингу о 10:00.

Традиційно, на гостей чекатиме польова кухня, духовий оркестр, тематичний концерт від творчих колективів міста.

Нагадуємо, що офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як і Дня пам’яті та примирення, є квітка червоного маку — загальноприйнятий у світі символ відзначення пам'ятних днів Другої світової війни.

Нікопольська міська рада