Звернення колективу СШ№9 Нікополя щодо вторгнення на територію школи

4 мая 2018
Звернення колективу СШ№9 Нікополя щодо вторгнення на територію школи

"Говорящий Никополь".

Шановні батьки!

До вас звертається педагогічний колектив КЗ «НСЗШ №9» стосовно останніх подій у нашій школі щодо харчування дітей та силових методів з боку окремих осіб у даному конфлікті.


Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, із якою метою ваші діти йдуть щоранку до школи? Давайте згадаємо. Щодня вони приходять для того, щоб навчитися читати, грамотно писати, розуміти природні явища, вчаться спілкуватися іноземною мовою.

Педагоги нашої школи ( та й не тільки нашої) вчать їх любити Батьківщину, цінувати дружбу, шанувати батьків, жити по совісті, бути добрими, чесними, порядними, культурними та вихованими людьми. Ми, учителі, прагнемо виховати дітей такими, щоб ви та ми могли ними пишатися, адже вони - наше майбутнє.

Але щоб засіяти ці зерна у дитячі душі та зростити їх, потрібен грунт, який насамперед базується на ставленні дитини до того, хто її вчить. Потрібні довіра та повага з боку учня – і тоді буде результат навчання і виховання.

Але… Протягом останнього тижня квітня з боку батьків 3 класу школа зазнала великих потрясінь, а педагоги та адміністрація на чолі з директором - принижень та зневаги. Під час навчально-виховного процесу, коли в школі знаходилися діти, педагоги (а це переважно жінки, деякі літнього віку, а деякі вагітні, тобто ті, хто не може себе захистити) молодими чоловіками (тільки один чоловік є батьком дитини, яка навчається в нашій школі) було здійснено вторгнення на територію школи. Вони поводилися зухвало, у грубій формі вимагали у директора роз’яснень щодо харчування дітей за бюджетні кошти, погрожували їй (цікавим є той факт, що ці моменти свого «праведного гніву» вони не виклали в соціальні мережі).

Педколектив змушений був зупинити навчальний процес, тому що виникла реальна загроза як для дітей, так і для вчителів. Директор школи, яка намагалася зупинити це свавілля, зазнала принижень та погроз на свою адресу. Педагоги школи, які намагалися допомогти директору, були теж публічно принижені. А поруч знаходилися учні…

Шановні батьки, то чи будуть ваші діти поважати нас і слухати те, чому ми їх навчаємо, якщо сьогодні вже учень 3 класу погрожує директору батьком ( цитата «Ти будеш иметь дело с моим папой!»)?  Ви ж самі такими діями вчите їх вирішувати всі конфлікти силою, привчаєте до того, що можна зневажити, принизити людину старшу за себе віком!

А як щодо нашої безпеки на робочому місці? Щодо наших прав? Адже ми маємо не тільки обов’язки, у нас є ще й права? Хто буде відповідати за те, що директора з робочого кабінету доправили до лікарні? 
Тому маємо прохання: дайте можливість своїм дітям навчатися, а нам спокійно працювати. Не принижуйте честь і гідність учителів, не руйнуйте цим свідомість своїх дітей та їхнє майбутнє!!!

Источник: http://nikopolnews.net