Відбулося чергове засідання госпітальної ради

28 мая 2018
Відбулося чергове засідання госпітальної ради

Відбулося  чергове засідання госпітальної ради під головуванням заступника міського голови Ольги Коник, на якому обговорювали формування Нікопольського госпітального округу. До складу Нікопольського госпітального округу входять 13 територіальних одиниць.


Тому в першу чергу вирішили питання про визначення складу госпітальної ради та кількості офіціальних представників від територіальних одиниць, які затверджуються на сесіях місцевого рівня.

Крім того, в робочому порядку обговорили проект Плану розвитку госпітального округу на п’ять років, місце розташування лікарень інтенсивного лікування І та ІІ рівнів, планових лікарень та формування маршрутної карти пацієнта.

На нараді був присутній депутат обласної ради, головний лікар КЗ «Нікопольська центральна районна лікарні ДОР» Андрій Палош, який підтримав пропозицію щодо розміщення лікарень інтенсивного лікування.

Ольга Коник зазначила, що в приміщеннях, які звільнилися доцільно відкривати відділення хоспісу, реабілітації або сестринського догляду. І запропонувала присутнім надати на наступне засідання остаточні пропозиції щодо перспективного розвитку Нікопольського госпітального округу.

Прес-служба міської ради