У Нікополі скасували пільгові автобуси

28 июля 2018
 У Нікополі скасували пільгові автобуси

24-го липня 2018 року у приміщенні міської ради відбулась прес-конференція на тему: «Організація пільгового проїзду громадян у міському громадському транспорті загального користування». Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.


Захід відбувся під головуванням заступників міського голови Олени Давидко та Ольги Коник. Також були присутні представники управління економіки, фінансів та міського бюджету Нікопольської міської ради, перевізники (компанія «Мотодор») та журналісти. Представникам ЗМІ було надано інформацію, яку передбачено рішенням 38-ої позачергової сесії Нікопольської міської ради було внесено доповнення до заходів на 2018 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА».

Отже, з 1.08.2018 року змінюється порядок перевезення пільгової категорії громадян. Відтепер пільговики зможуть користуватись будь-яким міським автобусом (поняття пільгові автобуси - скасовується).

Також, керівництво міста та депутатський корпус вирішили збільшити фінансування заходу «Відшкодування витрат за безкоштовне перевезення громадян пільгових категорій на міських автобусних маршрутах загального користування» на 2 000 000,00 грн. до кінця поточного року. Всього обсяги фінансування збільшено до 9 200 000,00 грн.

До категорій осіб, на яких поширюється Постанова Кабінету Міністрів України № 197, рішенням на місцевому рівні додаються пільгові категорії, які не мають право на пільговий проїзд згідно чинного законодавства, але теж матимуть відповідне право на безкоштовний проїзд по місту Нікополю.
Постановою КМУ №197 від 14.03.2018 року затверджено такі категорії пільговиків по проїзду:

Особи, які постраждали внаслідок ЧАЕС, віднесених до категорії 1;


 • Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії 2;

 • Діти віком від шести років, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою;

 • Учасники бойових дій;

 • Особи, які отримали інвалідність внаслідок війни 1-3 гр; Діти віком від шести років з багатодітних сімей;

 • Ветерани військової служби, ветерани МВС, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Держспецзв’язку;
  Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби;

 • Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю віком від шести років та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю 1 гр. або дітей з інвалідністю 1-2 гр;

 • Реабілітовані особи, які отримали інвалідність внаслідок репресій або є пенсіонерами.


Категорії пільговиків, які будуть також безкоштовно користуватись усіма міськими автобусами, затверджені на міському рівні:


 • Діти війни.

 • Вдова (вдівець) військовослужбовця, його (її) діти;

 • Інвалід військової служби;

 • Учасники війни;

 • Члени сімї загиблого (померлого) ветерана війни;

 • Дружина померлого громадянина ЧАЕС 1 та 2 кат.;

 • Жертви нацистських переслідувань.

У міських автобусах буде розміщено перелік категорій громадян, які мають право на безоплатний проїзд з 01 серпня 2018 року .Тож вищезазначені категорії нікопольців будуть користуватись безкоштовним проїздом в будь-якому міському автобусі при обов’язковій наявності посвідчення, що надає право на пільги. Що стосується пенсіонерів, то для них безкоштовний проїзд залишиться в минулому. 

 

Источник: http://nikopolnews.net