Відсвяткували Дні слави легендарного отамана

7 августа 2018
Відсвяткували Дні слави легендарного отамана

4 серпня з нагоди Днів Слави кошового отамана Війська Запорізького Низового Івана Сірка пройшов урочистий захід біля національної пам’ятки «Могила кошового отамана І.Д.Сірка» та на Співочому полі, що розташовані поблизу села Капулівка (Нікопольського району).


За традицією тут відбувся урочистий мітинг, покладання квітів до могили легендарного отамана, посвята у джури та у козаки. Після чого на Співочому полі присутні на заході побачили показові виступи бойових мистецтв та  фестиваль «Звідси воля розлилася», де виступили самодіяльні творчі колективи.

Крім того, всі бажаючі мали змогу оглянути чудові виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, відвідати майстер-класи, прийняти участь в козацьких забавах та скуштувати смачного козацького кулішу.

Серед почесних гостей на святі були присутні голова Дніпропетровської облради Глеб Пригунов, заступник Нікопольського міського голови Ольга Коник та інші представники міської та районної влади. Глеб Пригунов та Ольга Коник поспілкувались з питання розвитку Нікопольського регіону, в тому числі у туристичній сфері.

Найцікавішою в програмі святкового заходу була реконструкція козацької битви XVI сторіччя, яка допомогла гостям свята зануритись у справжню козацьку атмосферу. Наприкінці заходу виступила українська фолк-метал-група з Києва «Тінь Сонця», що утримало настрій присутніх на високому рівні.

Прес-служба міської ради