Кримінальний авторитет з Нікополя Ян Яцишин заарештований на 60 діб

7 августа 2018
Кримінальний авторитет з Нікополя Ян Яцишин заарештований на 60 діб

Корольовський районний суд Житомира арештував на 60 діб одного з підозрюваних в участі у злочинному угрупованні Нікополя Яна Яцишина. Його підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю. Також, за даними слідства, він займається незаконним збутом наркотиків в Україні. Про це Nikopolnews дізнався з матеріалу «Громадського». 


Яна Яцишина затримали 28 липня, коли він їхав трасою Київ-Чоп до Житомира, нібито на підмогу своєму знайомому та члену угруповання Руслану Лісанову, якого арештували за статтями 263 та 115 (незаконне поводження зі зброєю та замах на вбивство).

Не впоравшись із керуванням, Ян Яцишин потрапив у ДТП. В машині під час обшуку знайшли зброю, наркотики і гроші, та оголосили водію про підозру за ст. 263.

Прокуратура під час засідання наголосила на тому, що Яцишин неодноразово притягався до відповідальності за статтею 263, до того ж і зараз у Жовтневому суді слухається справа за цією ж статтею. Також чоловік неодноразово переховувався від слідства, а отже, на думку прокуратури, є ризик того, що він продовжить свою злочинну діяльність й надалі ухилятиметься від слідства.

Водночас до суду не прийшов приватний адвокат, і чоловіку надали державного. Захисниця заперечувала проти арешту, зазначивши, що її підзахисний під час затримання був непритомним і не пам’ятає протоколу, до того ж йому одразу не надали адвоката, що є порушенням кримінально-процесуального кодексу, а також у підозрі є технічна помилка — на одній сторінці прізвище Яцишин, на іншій — Лісанов.

Сам Яцишин зазначив, що те, що знайшли у його машині — не його, а йому підкинули, а того дня він їхав зі знайомою на Західну Україну.

Источник: http://nikopolnews.net