Мережа аптек «Фармація» тимчасово припинила відпускати лікарські засоби за програмою «Доступні ліки»

5 сентября 2018
Мережа аптек «Фармація» тимчасово припинила відпускати лікарські засоби за програмою «Доступні ліки»

В зв’язку з реорганізацією в місті Нікополі первинної ланки та створення комунального некомерційного підприємства «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради в середині серпня 2018 року змінилися умови оплати лікарських засобів за програмою «Доступні ліки».


Функція оплати покладена на відділ охорони здоров’я як розпорядника бюджетних коштів. Це щомісячна субвенція з державного бюджету, яка надається Нікополю в сумі близько 227 тис. грн.

Наразі відділом охорони здоров’я переукладено договори з аптеками, які приймають участь у програмі «Доступні ліки». Нажаль через заборгованість, яка утворилась раніше, мережа аптек «Фармація» тимчасово припинила відпускати лікарські засоби за програмою «Доступні ліки».

Інші аптеки продовжують відпускати медикаменти. Їх адреси можна узнати на офіційному сайті Нікопольської міської ради в розділі «Відділ охорони здоров’я» або безпосередньо у сімейного лікаря.

Відділ охорони здоров’я докладає зусиль щодо врегулювання питання відпуску лікарських засобів мережею аптек «Фармація». Відновлення відпуску ліків передбачається в середині вересня.

Начальник відділу охорони здоров’я Анатолій Сукач