В Нікополі проходить регіональна виставка-ярмарок виробників товарів і послуг «Нікополь Експо»

1 октября 2018
В Нікополі проходить регіональна виставка-ярмарок виробників товарів і послуг «Нікополь Експо»

28 вересня в Палаці культури та спорту «Електрометалург» імені Бориса Величка відкрилася регіональна виставка-ярмарок виробників товарів і послуг «Нікополь Експо». Такий захід проводиться в нашому місті вже четвертий рік поспіль, його організатори: відділ промисловості, розвитку малого та середнього бізнесу Нікопольської міської ради та Нікопольська комерційно-індустріальна палата.


Для того, щоб мінімізувати фінансове навантаження на підприємців, за рахунок міського бюджету повністю оплачена оренда приміщення для виставки-ярмарку.

В минулому році кількість учасників була такою, що ярмарок розміщувався на двох поверхах. В цьому році активність підприємців, нажаль, зменшилася і всім вистачило місця на першому поверсі.

Тут представлені вже відомі в Нікополі та за його межами товари, а також проходить демонстрація новинок. Одяг, якісна постільна білизна, косметичні вироби на натуральній основі, гарні картини виконані вишивкою хрестиком, смачні хлібо-булочні вироби приватної хлібопекарні, свіжі кондитерські вироби Нікопольського хлібокомбінату, авторське вино домашнього виробництва з технічних сортів винограду, мед та інші товари бджільництва від виробника, а також багато іншого.

Виставка-ярмарок буде тривати протягом трьох днів і всі бажаючі можуть відвідати її, придбати щось гарне чи смачненьке, та ознайомитися зі зручними послугами.

Прес-служба Нікопольської міської ради