У Нікополі безхатьки полюють на домашніх котів

1 октября 2018
 У Нікополі безхатьки полюють на домашніх котів

Цю історію Nikopolnews розповіла наш позаштатний кореспондент Олена Зінченко. Її варто прочитати тим, хто має домашніх тварин, які час від часу виходять на вулицю погуляти.


 - Мою кішку хотіли вкрасти безхатьки, - розповіла Олена. Жіночка сумнівного вигляду років 40-45 вже майже запхала тварину собі у торбину, коли це побачив мй сусід. Кішку він добре знає, бо вона іноді виходить на вулицю погуляти, тому зреагував миттєво. Пригрозив жінці та відібрав тварину. Коли ввечері я дізналася про цю історію, звичайно зраділа, що моя улюблениця повернулася додому жива-здорова. Тим паче, що зараз вона вигодовує кошенят, які би могли залишитися без мами. Але з іншого боку, я не могла взяти до тями. Навіщо безхатьку кіт? Щоби потім за викуп віддати? Так навряд чи у такого контингенту є доступ до соц.мереж. Скоріш за все, що тварину хотіли просто з’їсти. Мене огорнув великий сум, бо не так давно у мене пропав ще один кіт. Я все плекала надію, що він просто вирішив жити окремо. Але тепер ніяк не можу відігнати в уяві картинку, як вгодованого домашнього кота вбивають, аби з’їсти...

До речі, я навіть напевно знаю, хто із безхатьків хотів викрасти кицьку. Вони мігрують повз наш район постійно, і вже всі знайомі на обличчя. Справа у тім, що недалечко (по вул. Станіславського) стоїть покинутий гуртожиток, який давно вже обжили безхатьки. Ось і полюють вони навколо свого імпровізованого житла.

Отож, власники домашніх тварин, будьте уважними та обережними.

А Nikopolnews разом з мешканцями центральних районів міста сподівається, що занедбане приміщення колишнього гуртожитку по Станіславського колись доведуть до розуму, і він стане затишним будинком для тих, хто сьогодні не має своєї хати.  

Источник: http://nikopolnews.net