Управління соціальної політики інформує

8 октября 2018
Управління соціальної політики інформує

У 2016 році  в м. Нікополь відмовилися від централізованого опалення і перевести житло та соціальні об'єкти на опалення електрикою та альтернативною енергією, так як вже 76% населення Нікополя мали індивідуальне опалення.


Одне з вагомих переваг індивідуального опалення це  - економія витрат споживача на обігрів свого житла та можливість самостійного рішення періоду обігріву та комфортності проживання.

У Нікопольській міській раді вирішили допомогти малозабезпеченим громадянам та громадянам пільгових категорій міста перейти на індивідуальне електричне опалення.

 Була проведена роз’яснювальна робота серед населення міста та створена комісія з визначення громадян, які мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення.

Так, за період з квітня 2016 року по жовтень 2018 року понад 4800 малозабезпечених громадян та громадян пільгових категорій міста отримали допомогу на встановлення індивідуального електричного опалення, нащо       з міського бюджету виділено 29,5 млн. грн.

Малозабезпеченим громадянам та громадянам пільгових категорій міста, які були зареєстровані в м. Нікополь, на момент відключення їх будинків від мереж централізованого опалення у 2016 році і які з поважних причин  не змогли звернутися до комісії, міська влада подовжила майже на    2 роки  період надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

Фінансування заходу «Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення» відповідно до Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016-2018 роки «ТУРБОТА» за рахунок місцевого бюджету завершено. Кошти на цей захід використані в повному обсязі.

Комісія з визначення громадян, які мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення з жовтня 2018 року припиняє свою роботу та прийом заяв для надання матеріальної допомоги.

                                                                                                                      Нікопольська міська рада