Канадці знайомилися з українською історією на Нікопольщині та в Запоріжжі

19 октября 2018
Фото на згадку про перебування на Нікопольщині

«Проспект Трубников»

Дводенний маршрут Запоріжжям та Нікополем «Від Хортиці до п’яти Січей» став частиною великого інфотуру для туристичних операторів Канади. Тур організувала команда Асоціації індустрії гостинності України. Які ж точки маршруту відвідали канадці в Запоріжжі та на Нікопольщині?


Відрізок маршруту турагенції «7 Січей» включав у себе відвідування Запорізької Січі на острові Хортиця та залишків плавнів Великого Лугу у Протолче, річкову подорож на острів Байда, а також екскурсію у козацький зимівник, музей судноплавства, до запорізького дуба.

На Нікопольщині гості відвідали місця п’яти Січей: Буцько-Томаківську Січ та її цілюще джерело; Нікопольський краєзнавчий музей, скіфський лапідаріум і скульптурну алею; пам’ятник Богдану Хмельницькому та пілон на місці обрання його Гетьманом Української Козацької Держави в Микитинській Січі у 1648 р.; Церкву Різдва Пресвятої Богородиці в Нікополі; Меморіальний комплекс на Могилі Івана Сірка в с. Капулівка (Чортомлицька і Базавлуцька Січі); музей с. Покровського і Хутір Калнишевського на місці останньої Нової Січі.

Гості не тільки оглядали наші козацькі пам’ятки, а й смакували українськими наїдками і напоями, пройшли майстер-клас із виготовлення українських ляльок-мотанок, послухали спів народного ансамблю с. Покровського, фотографувалися в народних і козацьких костюмах...

Також відвідали готелі у Запоріжжі (Хортіца Палас, Театральна, Інтурист) і Нікополі (ЕлітКлуб, Якір), в яких канадці зможуть зупинятися під час перебування в Україні.

Окрім Запоріжжя і Нікополя, інфотур пройшов через Київ, Одесу, Чернівці, Львів, Кам’янець-Подільський, Вінницю, курорт Буковель, Коломию, Івано-Франківськ та Житомир.

Окрім основного маршруту, туроператори могли обрати і додаткові. Саме наш відрізок відвідала business development manager туроператору Connaissance з міста Торонто – Ліз Дачук. Її супроводжувала директор британсько-українського туристичного оператору «Арктур» Наталія Соболева.

Гості залишилися дуже задоволеними відвідуванням Запоріжжя і Нікополя, а також України в цілому. Попереду збір груп канадців (серед яких 1,4 млн. – українська діаспора) та прийом їх в Україні.

Серед слабких сторін – звичайно, дороги, а саме – відрізок у м. Марганець на шляху із Запоріжжя у Нікополь!

Турагенція «7 Січей» вдячна за сприяння в організації нашого відрізку інфотуру турклубу «В Дороге», авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, Нікопольському краєзнавчому музею та всій команді Асоціації індустрії гостинності!

Особлива вдячність Покровській селищній раді та її голові Миколі Хнюкалу – за теплий обрядовий прийом з хлібом-сіллю, рушниками, співами, танцями. Така щира гостинність дуже розчулила нашу гостю Ліз, прабабуся і прадідусь якої колись емігрували з України.

P.S.

Відео з Нікопольського краєзнавчого музею – за посиланням: https://www.facebook.com/olFeldman/videos/2009131032482101/

Фото: https://dropmefiles.com/FSyag

 

 

Источник: http://ntm.net.ua