Олександр Коломійцев: «У Дніпрі обрали кращі стартапи області»

5 декабря 2018
Олександр Коломійцев: «У Дніпрі обрали кращі стартапи області» Олександр Коломійцев: «У Дніпрі обрали кращі стартапи області» Олександр Коломійцев: «У Дніпрі обрали кращі стартапи області» Олександр Коломійцев: «У Дніпрі обрали кращі стартапи області» Олександр Коломійцев: «У Дніпрі обрали кращі стартапи області» Олександр Коломійцев: «У Дніпрі обрали кращі стартапи області»

30 листопада у Дніпропетровській облдержадміністрації були названі переможці другого сезону проекту BESTINVEST, який вже другий рік поспіль проводить Інвестиційно-інноваційний центр (ІІЦ).

        До трійки лідерів цього разу увійшли автори наступних проектів:


  • проект мобільного додатку з надання юридичних послуг, автор – Юлія Ніколайчук,
  • проект «Біонічні кінцівки», автор – Артем Гуляєв,
  • проект «Датчик контролю палива», автори – Олександр Сірко та Андрій Тимошенко.

Усі представлені проекти – унікальні для України. Так, Юлія Ніколайчук запропонувала так званий «юридичний убер», який допомагає пересічним громадянам знайти за короткий час потрібного юриста в районі проживання.

Очікувану перемогу здобув і Артем Гуляєв з м.Кривий Ріг. Молодий винахідник представив розробку біонічних кінцівок, які набагато доступніші за міжнародні аналоги. Вони будуть створюватися для реабілітації осіб з інвалідністю. Ціна схожої кінцівки в Німеччині - близько 100 тис. євро. В свою чергу, модель Артема коштує в 50 разів дешевше.

Окрім нагороди, ІІЦ уклав з автором даного проекту Меморандум про тісну співпрацю – отже, інвестора буде знайти значно легше.Адже Артем налаштований серйозно розвивати свій проект: мова йде про створення центру реабілітації інвалідів, на базі якого будуть виробляти біонічні протези рук та ніг, в тому числі – і для замовників з інших країн. Але почати Артем хоче з того, щоб допомагати воїнам, які повернулись зі сходу України, втративши кінцівки.

Фаворитом перегонів також став творчий тандем Олександра Сірка та Андрія Тимошенка: хлопці запропонували експертній комісії інноваційний паливний датчик на бензовози. Цей датчик призначений для точного підрахунку палива при транспортуванні – інновація для нафтобаз.Окрім разової грошової винагороди, ймовірно, хлопці отримають перспективну пропозицію від відомої паливної компанії.

Крім того, проекти призерів та фаворитів будуть розміщені на спеціальній он-лайн-біржі для інвесторів – щоб останні могли детальніше ознайомитися з ідеями та, можливо, допомогти їх реалізувати.

За словами Олександра Коломійцева, керівника проекту BestInvest та директора Інвестиційно-інноваційного центру, інтерес до BESTINVEST зростає. «Я переконаний, що зовсім скоро кращі проекти ми зможемо «монетизувати», подолавши шлях від просто ідеї до вже реалізованої ідеї. І наша задача – пришвидшити цей процес та максимально допомогти авторам. Бо вони заслуговують на це», - коментує Коломійцев.

Нагадуємо, що в цьому сезоні на BestInvest надійшло близько 60 заявок – майже вдвічі більше, ніж у попередньому. Талановиті дніпряни та жителі області прагнуть інноваційно та креативно реалізуватися в багатьох напрямках, але лідерство за кількістю заявок належить сфері IT, аграрному та технічно-промисловому секторам.

 

прес-служба ІІЦ

Олена Тархова, 0675635915