У Нікополі для участі у проекті ЄС/ПРООН обрали пріоритетні будинки.

22 февраля 2016
У Нікополі для участі у проекті ЄС/ПРООН обрали пріоритетні будинки.

«Говорящий Никополь».

Два міста від Дніпропетровської області - Нікополь і Павлоград, відібрані для участі в проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", який фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.


Наразі триває третя фаза проекту, яка розрахована на 2015-2017 роки.

Його мета - згуртувати мешканців будинків, сприяти сталому соціально-економічному розвитку міста шляхом зміцнення спільного управління та заохочення місцевих ініціатив.

Днями у приміщенні міської ради відбулось засідання конкурсної комісії по відбору ОСББ міста Нікополь для їх участі у Проекті ЄС/ПРООН.

Обов’язковою умовою реалізації мікропроектів ОСББ є їхня дольова участь у фінансуванні не менше 5% та так званий «нефінансовий внесок» - покращення в будинку, виконані силами самих співвласників. ПРООН фінансує 50% вартості мікропроекту (але не більше 12 тисяч доларів). Відповідно інші 45% - участь міської ради.

На розгляд комісії надали заявки 28 нікопольських ОСББ. Усі отримані заявки були належним чином зареєстровані та ретельно проаналізовані. Для участі у конкурсі було висунуто такі умови: ОСББ має бути юридично зареєстрованим не раніше липня 2015 року, 80% співвласників повинні брати участь в активній роботі ОСББ, а сама будівля - взята на баланс об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку. З усіх наданих заявок не відповідають вимогам лише 8 проектів.

Муніципальний координатор проекту в Нікополі Світлана Загрудна зазначила, що відібрати для розгляду на загальноукраїнському рівні необхідно 12 будинків, але всі ОСББ, заявки яких заповнені належним чином, рівні. Тож голосуванням членів комісії вирішено для подальшої участі у конкурсі відправити до Києва всі 20 ОСББ.

 

 

Источник: http://nikopolnews.net