Став відомий розмір компенсацій територіям, розташованим в зоні "впливу" Запорізької "атомки".

 «Город Никополь».

Місцеві бюджети трьох областей - Запорізької, Дніпропетровської і Херсонської - отримають субвенції, передбачені відповідною Постановою Уряду.

Читать далее…

Нікопольські поліцейські затримали двох зухвалих розбійників, які під погрозою зброї заволоділи грошима та золотом у подружжя в селі Павлопілля.

 «Город Никополь».

Правоохоронцям вдалося затримати та притягти до відповідальності двох розбійників, які скоїли розбійний напад на подружжя у їх власному домі.

Читать далее…

Прогулка по Покрову: Соседний город или другой мир? Ну почему должно быть стыдно мне???

 «Город Никополь» Виктор Артёменко.

Репортаж этот делать не планировал, потому снимал на мобильный и приношу извинения за качество. В Покрове не был пару лет, сегодня заехал по своим делам и реально был в восторге. Только вот почему то восторг  вперемешку со стыдом. Почему у нас не так?

Читать далее…

Чудовий світ орігамі.

26 квітня 2017 р. в Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості відбувся міський конкурс-змагання «Чудовий світ орігамі» серед учнівської молоді міста. В конкурсі взяли участь 14 учасників – учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів м. Нікополя.

Читать далее…

Никопольский гостиничный комплекс Якорь.

Кафе – это идеальное место, где можно побаловать себя самой вкусной ухой в городе, сочным мясом, нежной рыбкой и овощами на гриле, теплыми салатами и вкуснейшими десертами.

Читать далее…

Пасхальные изюминки в Никополе, а вы уверенны в том, что…

 

«Говорящий Никополь». Людмила Мищенко.

Вот и промчалась, насыщенная всяческими событиями, пасхальная неделя, оставив массу неизгладимых впечатлений. А вслед за ней, уступая дорогу цветущему маю, юный апрель, не раздумывая, так же помашет нам ручкой.

Читать далее…

Нікопольці запалили свічки в знак пам’яті про жертв Чорнобильської катастрофи.

Вчора, 25 квітня, напередодні 31-ї річниці аварії на ЧАЕС, біля пам’ятного знаку ліквідаторам та мирним жителям, які загинули внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, пройшла меморіальна акція «Запали свічку».

Читать далее…

Нікопольські юнаки поповнили лави ЗСУ.

На підставі Закону України “Про  військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24 лютого 2017 р. № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” з 01 квітня по 30 травня цього року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Читать далее…

Выставка картин Никопольского союза художников.

25 апреля в Никопольском государственном краеведческом музее открылась весенняя,  выставка картин Никопольского союза художников.

Читать далее…

Юні нікопольчанки поїдуть до столиці.

 «Визит-Венал».

Минулої суботи, у переддень великого православного свята Воскресіння Господнього, в Будинку культури с. Олексіївки пройшов заключний етап районного дитячого конкурсу на краще виконання авторської і популярної пісні «Твої дитячі таланти, Нікопольщино».

Читать далее…