Комітет проти будівництва храму Московського Патріархату в Нікополі: Шановна громадо м. Нікополя! Захистимо нашу безпеку і майбутнє наших дітей!

 «Город Никополь».

Запрошуємо всіх  небайдужих до  долі  України прийти у  понеділок,  28  серпня  2017р. о 10.00 год. до Нікопольської  міської ради  та підтримати вимогу заборонити  надання  земельної  ділянки церкві   Московського Патріархату  в  центрі  нашого міста.

Захистимо  нашу безпеку і майбутнє  наших  дітей!

Комітет проти будівництва храму Московського Патріархату в Нікополі.

 

Никопольчанка получила главную награду фестиваля «Гранд-талант 2017»

18 августа в городе Вольногорске, что на Днепропетровщине, прошел Всеукраинский фестиваль-конкурс детского и юношеского творчества «Гранд-талант 2017». Этот фестиваль основан по инициативе Лиги деятелей культуры Украины, прошел экспертную оценку и получил государственный статус официального мероприятия Министерства культуры Украины. В составе жюри – выдающиеся деятели культуры нашей страны. Вот такой серьезный уровень.

Читать далее…

Четвертий рік війни...Народ України вже пізнав що таке "руський мир": тисячі вбитих, безліч скалічених, сотні полонених та зниклих без вісті...

 «Город Никополь». Владимир Федоров.

І у цей час, депутати Нікопольської міської ради включають у порядок денний питання про виділення у центрі міста землі під будівництво чергової будівлі нібито торгово-виставкового центру (неприбутковій організації!!! у безкоштовне користування під комерційні цілі!!!),

Читать далее…

Урочисте відкриття експозиції присвяченої війні на Донбасі

За ініціативою ГС "Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини"  в Нікополі, в Центральному музеї міста, створили експозицію присвячену війні на Донбасі.

Читать далее…

Школа искусств стала пионером в создании Центра неформального образования взрослых

 «Проспект Трубников».

Что касается родного города, то мне всегда радостно писать слово «первый». Никопольская школа искусств первой на просторах независимой Украины стала бесплатной для обучения талантливой молодежи. По количеству учащихся – 640 детей – тоже в лидерах. Ежегодно ее воспитанники становятся первыми на конкурсах самого высокого уровня…

Читать далее…

У тети Наташи помогут щеночку: согреют, накормят, вылечат ножку

 

«Проспект Трубников». Ольга Приходько.

Наталья Беседовская встречала меня возле своего «Центра защиты животных и экологии» не одна, а с черным котенком на руках. Маленький Флинт, или просто Федя, которого мама-кошка родила на крыше.

Читать далее…

Нікополець, ризикуючи життям, врятував прапор і став Народним Героєм України

 

«Говорящий Никополь». Алёна Зинченко.

Ці відеокадри тоді миттю облетіли Нікополь. Нудило від жаху. Серце хололо від однієї думки, що вони там коять з нашими хлопцями. І не важливо – рідні вони чи не рідні. Наші. Нікополець Юрко Яницький теж тоді, у 2015-му, був серед полонених так званої ДНР.

Читать далее…

В Никополе впервые за несколько лет прогремит рок-концерт

 «Говорящий Никополь».

Вечно молодой рок возвращается. Остались считанные дни. 26 августа в парке «Металлург» впервые за многие годы состоится рок-концерт «неFormat». Его инициировала общественная организация «Активная молодежь Никополя». Ну а кто, как не они. Ведь это как раз формат молодых душой.

Читать далее…

Дітей учасників АТО ДніпроОДА запрошує взяти участь у грі лазертаг

Цей безкоштовний захід відбудеться 30 серпня. Про це повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО та членам їх сімей при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Читать далее…

Що робити при укусі бджоли: Лікарі радять

Наразі в Нікополі настав час солодких соковитих фруктів, а ще – медового та яблучного спасу. Та ні для кого не секрет, там де солодощі – там і бджоли. В департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА нагадали про основні правила першої допомоги у разі укусу комахи.

Читать далее…