Легендарний мультфільм у коміксах

Винахідлива трійця козаків з улюбленого українцями мультфільму «Як козаки…» стала героями коміксу про розумне споживання енергоресурсів. Грай, Око та Тур у притаманній їм винахідливій манері через комікски показують як розумно економити власні статки та при цьому ще й інвестувати в українську енергетику

Читать далее…

Нікопольські пластуни в Карпатах

Нікопольські пластуни взяли участь у міжокружному стаціонарно-мандрівному пластовому таборі «Незвіданими стежками». У самих диких та безлюдних Карпатах, де цивілізацію представляли тільки лісоруби — у Горганах був розміщений табір.

Читать далее…

Нікопольським відділом поліції встановлюється місцезнаходження громадянки Рядчик Світлани Анатоліївни

"Город Никополь".

Нікопольським  відділом поліції встановлюється місцезнаходження громадянки Рядчик Світлани Анатоліївни, 14.10.1974 року народження, яка 04.08.2017 вийшла зі свого місця мешкання і до теперішнього часу не повернулася.

Читать далее…

Московські козачки під виглядом вшанування Сірка готують федералізацію України

5 серпня на могилі кошового отамана Івана Сірка молились за спокій полеглих козаків славетної Запорозької Січі та за сучасних загиблих Героїв — Захисників України, котрі боронять на сході нашу Батьківщину від нашестя російського агресора.

Читать далее…

Пропал подросток инвалид

Пропал Цивин Иван Валериевич, 17 лет.

Город Покров.

В субботу 05.08.2017 утром ушел из дома и пропал!

Читать далее…

Есть ли в Никополе депутаты патриоты Украины, или все по 15?

 «Город Никополь».

На сайт «Народний контроль Нікополя» надійшла стаття в якій вказано про проект рішення Міської ради: про надання  ділянки 0,11 Га для Релігійної організації УПЦ МП за Краєзнавчим музеєм біля Європейської площі! Публікую без скорочень:

Читать далее…

Еще один бомжатник в центре Никополя. Куда смотрит муниципальная полиция?

 «Город Никополь». Маргарита Горбаненко.

В 1903 году моим дедом был приобретен дом, который стал моим родным, моих детей, моего внука. Семья наша жила дружно, трудилась на приусадебном участке, никогда не обращала внимания на то, что буквально в 50 метрах от дома находится заправка (хотя от онкологии один за другим ушли мама, дочка и отец).

Читать далее…

Нікопольським відділом поліції встановлюється місцезнаходження громадянки Ткаченко Д. О.

"Город Никополь".

Нікопольським  відділом поліції встановлюється місцезнаходження громадянки Ткаченко Дарини Олександрівни 11.09.1987 року народження, яка 16.07.2016 вийшла зі свого місця мешкання і до теперішнього часу не повернулася.

Читать далее…

Задержали банду киллеров, убивших партийного функционера в Никополе

Правоохранителями задержана  группа преступников, которые убили в Никополе Николая Бондаренко и ранили его жену. Ночью 30 мая у кафе "Родина" в поселке Красногригорьевке были убиты 71-летний местный предприниматель и 44-летний охранник водонапорной башни, расположенной рядом.

Читать далее…

Появился новый метод выманивания денег

В сети появилась информация о новом виде развода на деньги.

Насколько это достоверная информация проверить невозможно, но прочитать и взять на заметку каждому водителю все же не помешает.

Читать далее…