У Нікополі поліцейські викрили підпільний зал ігрових автоматів, замаскований під суші-бар

 «Город Никополь».

Організатори вдало замаскували зал ігрових автоматів у будівлі суші-бару: з парадного входу заклад прикрашала яскрава вивіска суші-бару, а з чорного входу всі любителі гри могли зайти та спробувати вдачу.

Читать далее…

Поліцейським Нікополя вдалося притягнути до відповідальності шахрайку

 «Говорящий Никополь».

Жінка шахрайським шляхом заволоділа 27 комплектами постільної білизни і намагалася втекти з ними на таксі.

Читать далее…

Нікопольським школярам можуть змінити час і тривалість канікул

В 2017-2018 навчальному роді шкільні триместри будуть нові, досить не звичайні для нікопольських школярів. В нових триместрах час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться навчальний рік на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові.

Читать далее…

Нікопольців запрошують покрутити глину

1 липня 2017 року в Українській Гончарній столиці – містечку Опішному в Полтавщині, відбудеться Національний фестиваль гончарства. Масштабне культурно-мистецьке дійство відбудеться в рамках ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг–2017».

Никопольский порт: Возрождение

На данном этапе  это всего лишь разовый заход с целью презентации скоростного флота на Днепре и проверки состояние причалов и портов по Днепру.

Читать далее…

Як розважаються нікопольські дітлахи в літній школі « Ми - творці майбутнього»

Літня школа в Нікополі під назвою « Ми - творці майбутнього»  продовжує влаштовувати незабутні розваги своїм вихованцям.

Читать далее…

Никопольские школьники могут узнать больше об истории, устройстве и чтимых иконах Спасо-Преображенского собора

Во время летних школьных каникул Спасо-Преображенский собор проводит бесплатные экскурсии по храму. Учащиеся уже многих школ города Никополь, вместе с учителями, смогли посетить собор, на этих экскурсиях они узнали об истории храма, его устройстве и чтимых иконах.

Читать далее…

Де у Нікополі шукати «підвішену каву»

 «Говорящий Никополь». Алёна Зинченко.

Дуже приємно зазирнути у крамничку кави-чаю та ненароком побачити ось таке ;)

Благодійний рух «підвішеної кави» вже давно впроваджується у різних містах світу й України. Писали й ми про це не раз. Але у Нікополі вперше я побачила цю ідею в дії тільки сьогодні.

Читать далее…

Нікопольські пляжі готові зустрічати відпочивальників

Про підготовку місць масового відпочинку нікопольців на водних об’єктах міста керівники відповідних управлінь та підприємств звітували під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Очолював засідання заступник міського голови Андрія Фісака – Юрій Сокол. 

Читать далее…

У Нікополі розширюють мережу амбулаторій

13 червня, у приміщенні колишньої залізничної поліклініки по вулиці Героїв Чорнобиля  відкрили амбулаторію №9.

Читать далее…