Дорослих нікопольців з нетерпінням чекає гончарна студія та художня майстерня

У Нікополі продовжує працювати Центр освіти для дорослих з навчальними програмами, тренінгами та різноманітними заходах для активних, мобільних, готових до змін дорослих учнів.

Читать далее…

Никополь: Что сулит нам год Собаки

 «Говорящий Никополь». Людмила Мищенко.

16 февраля 2018 года в 00 часов 06 минут в дома постучится год Жёлтой Земляной Собаки. Это очень мудрая, лояльная и позитивная персона, с которой можно нормально сосуществовать, двигаясь вперёд, расширять горизонты, обогащать ум и душу.

Читать далее…

Ее еще можно спасти: В Никополе просят помощи для умирающей собаки

 «Говорящий Никополь».

Когда умирает человек, это очень страшно. Но быть свидетелем мучений животного и не иметь возможности помочь – тоже настоящий кошмар.

Читать далее…

Корь шагает по Днепропетровщине семимильными шагами

 «Говорящий Никополь».

24 января в ходе пресс-конференции в Днепропетровске заместитель директора по исследованию биологических факторов Днепропетровского областного лабораторного центра МОЗ Украины Валентина Резвых сообщила, что в Днепропетровской области корью заболели уже 126 человек.

Читать далее…

В Никополе все будет как в Лондоне?

 «Город Никополь».

Начало есть. Как в Лондоне: в автобусах Никополя введут электронную оплату проезда. 22 января в горисполкоме обсудили электронную оплату проезда в городском общественном транспорте Никополя. Внедрить новшества планируют к 2020 году.

Читать далее…

Нікопольські поліцейські знайшли викрадений у Києві Toyota Camry

Службовий автомобіль «Toyota Camry», який належить підприємству, було викрадено 18 січня у місті Києві. Наступного дня поліцейські виявили автомобіль у Нікополі.

Читать далее…

Нужен ли Никопольчанам и спортзал по пр. Тубников, такой ценой, и прям сейчас?

 «Город Никополь». Виктор Артёменко.

Знаю что сейчас, особенно те, кто в долях, обвинят меня в том, что якобы я против развития спорта в городе. Но свои лозунги оставьте к выборам, суть-то тут совсем в другом "спорте".

Читать далее…

ГДК запрошує на виставку «Красуні та чудовиська»

Запрошуємо Вас на дивовижну виставку «КРАСУНІ та ЧУДОВИСЬКА», на якій Вам буде надана можливість насолодитися красою та побачити появу на світ тропічних метеликів, дізнатися цікаві факти про життя цих чарівних істот.

Читать далее…

Ветерани-силовики Нікопольщини вимагають перерахунку пенсій

 «Говорящий Никополь». Марина Щученко.

17 січня об 11.00 ветерани силових структур Нікополя,  підтримуючи свої колег з інших міст держави, вийшли на всеукраїнську акцію. Під час акції її учасники одноголосно підтримали вимогу до Кабінету  Міністрів України щодо перерахунку пенсійного забезпечення ветеранів силових структур з 1 січня 2018 року згідно діючого законодавства України.

Читать далее…

Перша сонячна станція у Нікополі побудована, зелений тариф ухвалено, відкриття очікується наприкінці січня

 «Говорящий Никополь».

TIU Канада (енергетична компанія, що працює в Україні) закінчила будівництво першої сонячної електростанції потужність 10,5 мегават у Нікополі.

Читать далее…