Польский журнал «Newsweek» посвятила статью никопольскому биг-борду

Как сообщал ранее Nikopolnews, вокруг биг-борда, призывающего никопольчанок не ехать в Польшу, разгорелся скандал. Девушка по имени Катерина Панова – на данный момент жительница Майами (США) – заявила, что на фото, которое использовали создатели биг-борда, изображена она. И что снимок был взят без ее разрешения.

Читать далее…

Запрошуємо на заходи «Дні Слави кошового отамана Івана Сірка»!

"Город Никополь".

У Нікопольському районі - за порогами, де були п*ять з сьоми січей Війська Запорозького Низового (ВЗН), біля села Капулівка на Співочому полі з 1 серпня починається таборування козаків та джур, що проводять козацький вишкіл та підготовку...

Читать далее…

Про стан з питною водою в Нікополі

Ми вже повідомляли про те, що через припинення виробництва рідкого хлору на хімічному заводі «Дніпроазот», майже 70 міськводоканалів України, в тому числі і Нікопольський міськводоканал, які застосовують у технологічному процесі виробництва питної води цей реагент, в екстреному режимі шукають варіанти вирішення цієї проблеми для забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою.

Читать далее…

У Нікополі стартувала операция з пошуку старовинних купецьких підземель (Фото)

Останні вихідні виявились цікавими на відкриття. Спільно з командою Дангион Кривой Рог, Нікопольським краєзнавчим музеєм в особі Мирослава Жуковського та Благодійний фонд "Нікополь туристичний" було проведено зустріч, на якій визначено вірогідні місця знаходження підземних ходів. Також було успішно проведена операція з їх пошуку, що принесла несподівані плоди.

Читать далее…

В Никополь приедет самый большой кот Украины

Никопольчане получат возможность лично познакомиться с самым большим котом Украины, посетив Международную выставку кошек 28-29 июля. Мероприятие пройдет на стадионе «Электрометаллург».

Читать далее…

До нікопольської Новопавлівки прибився на байдарці мандрівник з Америки

До Нікополя завітав гість із США. Ну то й що?, - можете відповісти ви. Але що ви скажете, коли дізнаєтесь, що приплив він до нас – на байдарці?! А до цього подолав на ній тисячі кілометрів морем. Ні, чоловік не робив із свого приїзду шоу. Він просто вирішив перечекати шторм на Каховці на нікопольському березі. Де  його і помітили 5 липня місцеві відпочивальники.

Читать далее…

Никопольчанка Алина Бурцева стала финалисткой «Караоке на майдане» в Марганце

Юная звездочка, которую многие знают в Никополе и за его пределами, Алина Бурцева попала в финал «Караоке на майдане», которое проходило сегодня, 14 июля, в Марганце и заняла второе место. Об этом Nikopolnews узнал от самой Алины.

Читать далее…

ФК «Нікополь» запрошує на зустріч з вболівальниками та на Кубковий матч

Після невеликої перерви в півтора місяці в наше місто повертається професійний футбол. У вівторок, 17 липня о 18:00, в малій залі Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру (вул. Патріотів України, 94) відбудеться зустріч футболістів та тренерського штабу ФК «Нікополь» з вболівальниками та представниками ЗМІ.

Читать далее…

Маємо проблему з питною водою в Нікополі

В Нікополі, як і в інших містах України, можуть виникнути проблеми з питною водою через відсутність хлору для її знезараження. Єдиний виробник рідкого хлору – Акціонерне товариство «Дніпроазот» – припинило його виробництво.

Читать далее…

Настольные игры: как подобрать их для детей?

Настольная игра – это то, что имел каждый в своем детстве. Она всегда вызывает умиление и ностальгию у взрослых. Но если раньше выбор их был относительно невелик, то сейчас найти такую игру можно на любой вкус.  Кроме этого, разнообразными являются и цены: от самых бюджетных до довольно дорогих, которые обладают огромных количеством деталей и другими преимуществами.

Читать далее…