Патріарх Філарет про багатство та бідність, російську агресію та умови миру в Україні

 «Город Никополь».

У неділю, 5 листопада 2017 року, в місті Дніпрі Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів великий молебень.

Читать далее…

Борис Кривчик: Бог дал, Бог взял

 «Город Никополь».

Бог дал человеку не только разум, но и Веру, которой тот может заткнуть то, что умом постичь не в силах, и что не дано ему пока (кроме избранных). Потому человек, упершись в глухую стену, привычно бормочет оправдание, мол, на все воля Божья. Брехня!

Читать далее…

В Нікопольському краєзнавчому музеї проходить виставка картин художника Станіслава Фоменка

Наш земляк, Станіслав Федорович, народився і виріс в Нікополі. З дитинства займаючись в студії образотворчого мистецтва, митець досяг не аби яких успіхів та у 1985 році за активну творчу діяльність йому було присвоєно звання – Заслужений художник України.

Читать далее…

Увага! ГУ ДФС у Дніпропетровській області попереджає про активізацію шахраїв, які діють під виглядом працівників фіскальної служби

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що останнім часом збільшилась кількість випадків шахрайських дій, здійснених невідомими особами  від імені керівництва ГУ ДФС.

Читать далее…

Екологічний стан в місті покращуватимуть за рахунок зелених насаджень, моніторингу стану атмосферного повітря та реконструкції очисних споруд

7 листопада під головуванням заступника міського голови Світлани Загрудної, відбулося спільне засідання координаційної ради з питань екології та використання природних ресурсів і постійної комісії міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища.

Читать далее…

Сильна церква - сильна Україна

 «Визит-Венал».

Візит Філарета, Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України розпочався із церемонії нагородження волонтерів та воїнів АТО в Дніпропетровській обласній раді.

Читать далее…

Пенсионеры разочарованы обновленными пенсиями

 «Визит-Венал».

Украинские пенсионеры разочарованы обновленными пенсиями, поскольку не все получили обещанные большие прибавки. Старики сетуют на то, что к пенсионным выплатам прибавили очень мало — 100, 300 гривен, или вообще ничего.

Читать далее…

Дети-социопаты - ужасная реальность

 «Проспект Трубников». Жанна Казакова.

Почему-то принято считать, что ребенок не может быть порочным. Дети-преступники, маньяки или убийцы могут становиться героями фильмов ужасов, и только…

Читать далее…

Де нікопольцям шукати спонсорів та гранти

Тема цієї статті відображає відношення молодого покоління до проблеми пошуку роботи, перспектив та самореалізації на своїй Батьківщині.

Читать далее…

Кто сегодня замахнулся топором на будущее наших детей и внуков?

 «Проспект Трубников».

Наверняка горожане об этой проблеме даже не знают. А вот жители сел в последние несколько лет всерьез обеспокоены судьбой лесопосадок, которые обрамляют пахотные поля, овраги, автомобильные и железные дороги, склоны и т. д. Что же происходит в лесопосадках?

Читать далее…