У Нікополі відзначили річницю дня народження Шевченка

7 березня відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченко з нагоди 204 річниці від дня народження митця. Твори українського поету відомі далеко за межами Батьківщини. Тож цього дня, присутні представники міської, районної влади, громадські організації та небайдужі нікопольці вшанували пам'ять Кобзаря.

Читать далее…

Жители поселка на Никопольщине доверились солнцу и пришли в Европу

 «Говорящий Никополь».

Слава поселка городского типа Красногригорьевка ширится по всей Украине. А сами жители называют его европейским.

Читать далее…

У Нікополі скіфські воїни виростають із глини

 «Говорящий Никополь».

20 унікальних робіт підготували нікопольські діти для щорічного конкурсу «Край п’яти Січей». Серед скульптурних персонажів – диво-птахи, бюсти суворих скіфів, наскельні малюнки та інші. З кожним роком дитяча скульптурна школа під керівництвом Тетяни Максимчук набирає у Нікополі обертів.

Читать далее…

Хто хоче контролювати нікопольську владу – реєструйтеся до 16 березня

 «Говорящий Никополь».

До уваги громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ!

Читать далее…

Никопольский суд – в десятке самых медленных по Украине

 «Говорящий Никополь».

Сервис открытых данных Opendatabot позволяет каждому желающему узнать о том, насколько загружен тот или иной суд, как долго придется ждать первого заседания, если подать иск сейчас, сколько дел находится в работе у того или иного судьи.

Читать далее…

На Днепропетровщине экономят на здоровье людей?

 «Говорящий Никополь».

Как сообщает интернет-газета 49000.com.ua, одна из крупнейших программ Днепропетровского облсовета «Здоровье населения Днепропетровщины на 2015-2019 годы», выполняется по неизвестным причинам лишь частично.

Читать далее…

Нікопольщина увійшла в перший турмаршрут крізь три століття козацтва, який стартує навесні

 «Говорящий Никополь».

Вперше три області об’єдналися, аби провезти сучасних туристів крізь три століття козацтва. Від колишнього замку Дмитра Вишневецького на о. Хортиця до останніх подихів Січі на місці нинішнього с. Покровське. Від витоків козацької вольниці - до її руйнування. «Від Хортиці до семи Січей».

Читать далее…

У Нікополі обрали cтудентів року

В останній зимовий день в Культурно-дозвіллєвому центрі відбувся урочистий захід, присвячений виключно молодому поколінню. Відзнака «Студент року» чекала на своїх володарів – представників вищих навчальних закладів міста.

Читать далее…

У Нікополі продовжує працювати притулок для безхатченків

Через значне похолодання та ризик сильних опадів на цьому тижні, особливо потерпають люди, які опинились в тяжких життєвих умовах. У Нікополі діє пункт обігріву, який облаштовано міською владою разом з благодійним фондом «Нове життя».

Читать далее…

Ієромонах Меркурій (Скороход) про Великий піст і його значення

"Говорящий Никополь".

 «Цей же рід виганяється тільки молитвою і постом» (Мф. 17, 20).

Великий піст - це найважливіший і найдревніший з багатоденних постів, цей час є підготовкою до головного православного свята - Світлого Христового Воскресіння.

Читать далее…