Что говорит о легенде Никопольщины и всей Украины Иване Сирко экспертиза его останков

 «Говорящий Никополь».

Как стало известно, на днях в Днепропетровский национальный исторический музей имени Яворницкого, были переданы интересные экспонаты. Это:

Читать далее…

До Нікополя прибудуть святі мощі преподобних отців Києво – Печерських

"Говорящий Никополь".

6 березня, з благословення Преосвященнійшого Симеона Єпископа Дніпровського і Криворізького до Нікопольського благочиння Української Православної Церкви Київського Патріархату  прибуде ковчег з частками святих мощів преподобних отців Києво - Печерських.

Читать далее…

Нікополець мандрує світом і готується вести тревел-шоу «Орел и Решка»

 «Говорящий Никополь». Алёна Зинченко.

«Мрії здійснюються! Обов’язково! Я це перевірив на власному досвіді», - емоційно говорить Дмитро Нікітченко, власник нікопольського готельно-ресторанного комплексу «Майамі».

Читать далее…

Ми звертаємось до структур, що присягали на вірність Україні: Нікополь готується під окупацію ворогам – чого ви чекаєте – народного бунту?

ПЕРЕФАРБОВАНІ СЕПАРАТИСТИ ЗАХОПИЛИ ВЛАДУ, РУЙНУЮТЬ НІКОПОЛЬ ТА ГОТУЮТЬСЯ ЗДАТИ ЙОГО РОС. ФЕДЕРАЦІЇ!

Вих. № 26/02-1 від 26 лютого 2018 р.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ 

Служба безпеки України

Генеральна Прокуратура України

МВС України

3 лютого 2018 в міськраді Нікополя була екстрено скликана позачергова сесія - так завзято останній раз вони збирались у січні 2014 року, щоби підтримати диктаторські закони Януковича та проголосувати за звернення до тогочасного президента із закликом вжити «всє доступниє методи» до розгону Майдана.

Читать далее…

На Дніпропетровщині стартує проект для підтримки активної молоді

15 березня стартує подання заявок кандидатів на отримання премій Дніпропетровської обласної ради. Його мета – мотивація активної молоді та розробка нових проектів для розвитку області. В цьому році активно підтримуватимуться представники об’єднаних територіальних громад, зокрема сільська молодь.

Читать далее…

В Нікополі відкриють інклюзивно-ресурсний центр

Нікополь підписав меморандум щодо створення інклюзивно-ресурсного центру у нашому місті

В кожному районі Дніпропетровщини відкриють інклюзивно-ресурсні центри. Таке рішення сьогодні в облдержадміністрації при підтримці голови ДніпроОДА Валентина Резніченка скріпили Меморандумом між ДніпроОДА та місцевими громадами.

Читать далее…

В Никополе неизвестные снова стреляли по камерам видеонаблюдения

В Никополе зафиксирован второй случай, когда неизвестные стреляли по городским камерам видеонаблюдения. На этот раз повредили онлайн-систему около школы на Новопавловке.

Читать далее…

В Никополе 400 000 гривен потратят на уличное освещение

На центральных улицах Никополя станет светлее благодаря дуговым натриевым лампам. Их закупят в количестве 2 136 штук. Об этом Информатор узнал из тендера на сайте ProZorro. Поставка товара планируется одной партией до 31 марта 2018 года.

Читать далее…

В школу Никополя завезут технику стоимостью миллион гривен

Осенью в Никополе откроют школы IT и робототехники. Ремонт и реконструкцию помещения начнут весной. Об этом Информатору сообщили в пресс-службе Днепропетровской ОГА. Современную школу обеспечат набором оборудования: 3Д-принтер, лазерный станок, паяльная станция и компьютеры.

Читать далее…

Ветераны не сдаются. Вторая протестная акция силовиков

 «Проспект Трубников». Александр Косенко.

7 февраля на Европейской площади в Никополе на вторую акцию протеста собрались ветераны МВД и Вооруженных Сил Украины. Напомним, что первая состоялась 17 января этого года.

Читать далее…