Нова редакція Статуту Нікополя, який нам хочуть «втиснути»

 «Визит-Венал». С. Копчик.

Нова редакція Статуту м. Нікополя, яку нам бажають втиснути замість старої, але більш «демократичну», не витримує ніякої критики! Починається він традиційно словами: «Від імені та в інтересах мешканців міста Нікополя...» І що далі?

Читать далее…

Звіт про розкопки могили отамана Запорізької Січі Івана Дмитровича Сірка

Чимало ходить легенд про муміфікований мозок, відрубану правицю, спаплюжену бульдозером домовину та викрадений череп Урус-Шайтана...

Читать далее…

В Никополе продолжается сбор подписей за отставку мэра А.П. Фисака

В Никополе продолжается сбор подписей за отставку мера А.П. Фисака. Подведены промежуточные итоги. «Уже собрано 8500 подписей. За первую неделю работы инициативной группы за отставку А.Фисака подписались 2000 жителей города. Скромный результат вполне объясним – было 4 дня праздников, и шла отработка методики сбора подписей.

Читать далее…

Чим завершилася акція «Збери дитину до школи» в Нікополі

В Нікополі, перед початком навчального року, протягом серпня та початок вересня Нікопольський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів акцію «Збери дитину до школи».

Читать далее…

Никопольская долгожительница отметила свой 90 день рождения

Никопольской долгожительнице Макаркиной Анне Степановны исполнилось 90 лет.

Анна Степановна участник войны, сама она не воевала, но много помогала на войне, так говорит о себе юбиляр. Других подробностей со своей жизни она не называет, все-таки возраст дает о себе знать.

Читать далее…

В центрі Нікополя військові-резервісти склали присягу

 «Говорящий Никополь».

Початок осені  2017 року для десятків нікопольських сімей став хвилюючим. У першу неділю вересня їх голів викликали до військкомату, щоб відправили на 10-ти денні навчання.  Дасть Бог, отриманні знання солдатам не знадобляться. Адже військові входять до самооборони Дніпропетровської області, й у разі  потреби стануть на її захист.

Читать далее…

В Никополе, наконец, задержан человек, оставивший Украину без Крыма и Донбасса

 «Говорящий Никополь».

Это событие в свое время возмутило в Никополе многих. Неизвестный человек осквернил памятник участникам АТО, обозначив на каменной карте Крым российским, а на месте Донбасса написав «ДНР». Его искали долго и безуспешно. Не помогло даже наличие камер видеонаблюдения, расположенных неподалеку. Все уже потеряли надежду.

Читать далее…

SOS!!!!!!Люди!!!! Приют для бездомных животных г. Никополя просит помощи!!!!

 «Город Никополь».

Срочно необходимо приобрести крупы любые, лекарства и др. Желающие помочь звоните по телефонам:

095 530 57 48 Татьяна Воецкая - начальник приюта

066 900 31 82 Александр Дунаев

066 582 67 09 Елена Омельченко.

Нікопольський територіальний центр запрошує до співпраці

Запрошуються до співпраці перевізники міста Нікополь, а саме, прийняти участь у реалізації заходу з перевезення осіб з обмеженими функціональними можливостями, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на візках, в вигляді виділення спеціалізованого транспортного засобу пристосованого для перевезення громадян, які пересуваються на візках, та витрат, пов’язаних з заробітною платою 1 водія, витрат на паливо та технічне обслуговування автомобіля.

Читать далее…

Засідання Нікопольського штабу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"

 «Говорящий Никополь».

31.08.2017р. у Нікопольському міськвиконкомі відбулося перше засідання Нікопольського штабу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на майбутній учбовий рік.

Читать далее…