Никополь: Шоколад на любой вкус, коллектив «Джаз Ремикс» и прекрасное настроение

 «Говорящий Никополь».

У каждого города есть свой особенный запах. Так, Сорренто пропитан итальянской кухней, Днепр напоминает огромную пирожковую, Запорожье – металлургический завод, наш родной Никополь весной окутан благоуханием цветущих садов и сирени, летом – роз, ночной фиалки и петунии, осенью едва уловимый аромат астр и хризантем подсказывает о приближении зимы.

Читать далее…

Всегда считала, что собачник по своей природе не может быть сволочью. Но я ошибалась

 «Город Никополь». Елена Омельченко.

Сегодня не о "любящих" хозяевах, у которых сука рожает в каждую течку, пока не сдохнет, а щенков её топят или на улицу выбрасывают. И не о тех, кто садит свою собаку на короткую цепь на солнцепёке без воды и требует, чтобы лаяла на чужих.

Читать далее…

Про співпрацю правоохоронців та громадськості

В середу, 5 липня, під головуванням заступника міського голови Андрія Фісака Юрія Сокола відбувся «Круглий стіл» на тему «Стан профілактики та боротьба з майновими злочинами у місті Нікополі», учасниками якого були правоохоронні органи та представники громадськості.

Читать далее…

Оголошено проекти-переможці бюджету участі

Сьогодні, 11 липня у міськвиконкомі на засіданні експертної групи з партиципаторного бюджетування під головуванням заступника міського голови Олени Давидко було оголошено переможців проектних пропозиції, які були подані мешканцями міста в рамках Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Нікополь на 2016-2020 роки».

Читать далее…

В центре Никополя уже не первый месяц падают кирпичи на тротуар

В центре Никополя уже не первый месяц происходит разрушение бетонных конструкций декоративной надстройки кровли дома. Некоторые куски отваливаются и летят вниз, на тротуар вместе с кирпичами. Горожане опасаются, что теперь на их головы могут полететь кирпичи.

Читать далее…

В Никополе обокрали Женскую консультацию

07.07.2017 двое неизвестных мужчин совершили кражу в Женской консультации по ул. Гагарина, 66. Просьба, кто опознал их, сообщить в полицию.


Читать далее…

После последнего дождя в Никополе в нескольких местах ушла земля из-под ног

В Никополе в воскресенье выпало много осадка в виде дождя, из-за этого  в нескольких местах города наблюдается проседание грунта в местах недавних ремонтных работ.

Читать далее…

Як нікопольці на міському пляжі Івана Купала відзначали

 «Говорящий Никополь». Людмила Мищенко.

На улюблене свято аматори культурно-дозвіллєвого центру чекали з початку літа – старанно вивчали пісні, таночки та не на одній репетиції відточували кожне слово,  відшліфовували кожен рух, створюючи образи у міні-спектаклі «В пошуках квітки папороті». Напередодні загадкової ночі, на барвистий луг був відправлений десант, який складався із працівників культурного закладу.

Читать далее…

На нікопольському пляжі «бананів» немає, та є контактний зоопарк і буде ще дещо

 «Говорящий Никополь». Алёна Зинченко.

У дні великої спеки нікопольський міський пляж наповнений вщент. Автівки щільно туляться одна до одної, починаючи від дитячого аж до останнього пляжу. Такого ажіотажу біля води я щось не пригадую. Чи то мені тільки так здається?

Читать далее…

У Нікополі поліцейські повернули жінці викрадений айфон вартістю 28000 гривень

 «Город Никополь».

У Нікополі поліцейські групи реагування патрульної поліції затримали грабіжника, який намагався розблокувати та вимкнути викрадений ним телефон.

Читать далее…