Під Нікополем планують збудувати два нових ядерних блока

На Запорізькій АЕС озвучують плани щодо будівництва двох додаткових енергоблоків. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення голови союзу «Громадський дозор» Юрія Бабініна, який, в свою чергу, посилається на прес-реліз ЗАЕС.

Читать далее…

Это не Припять, это детская, юношеская, спортивная школа "Трубник" (видео)

Уже два дня, как я официально безработный. Обещания Мамонтовой Т.В., которые она давала с трибуны в сессионном зале - ЛОЖЬ!!! Напомню, г-жа Мамонтова обещала, что ВСЕ работники ДЮСШ "ТРУБНИК" после "маневров" спорткомитета по "слиянию" двух школ (по факту уничтожение одной), останутся при работе и никого на улицу не выкинут. ВЫКИНУЛИ.

Читать далее…

Нікополь продовжує співпрацю з Канадою

На пленарному засіданні 39-ої сесії Нікопольської міської ради погоджено та прийнято рішення щодо надання згоди на встановлення побратимських відносин з містом Ллойдмінстер, Канада (провінція Альберта / провінція Саскачеван) та уповноваження міського голови Фісака Андрія Петровича підписати угоду про побратимство між містами Нікополем та Ллойдмінстером.

Читать далее…

Мережа аптек «Фармація» тимчасово припинила відпускати лікарські засоби за програмою «Доступні ліки»

В зв’язку з реорганізацією в місті Нікополі первинної ланки та створення комунального некомерційного підприємства «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради в середині серпня 2018 року змінилися умови оплати лікарських засобів за програмою «Доступні ліки».

Читать далее…

Як і яку воду треба пити

Вода, яку ми п`ємо, з однаковим успіхом може як поліпшити наше здоров`я, так і суттєво його підірвати. Немає більш загадкової речовини, аніж вода. Щороку мешканці Землі випивають кілька тисяч мільярдів тон води, а кожна людина за рік випиває 1000-1700 літрів цієї рідини. 

Читать далее…

У Нікополі збирають кошти на холодильник для хворих дітей

Дитячій лікарні Нікополя ТЕРМІНОВО потрібен холодильник. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення співробітниці благодійного фонду «Дітям Нікополя» Вікторії Литвин. У фонді звертаються по допомогу до всіх небайдужих.

Читать далее…

Деталі функціонування системи «Хелсі» в амбулаторіях Нікополя

Раніше Nikopolnews повідомляв про те, що в Нікополі запрацювала система електронної реєстрації в амбулаторіях «Хелсі». Про це ми дізналися від Валентини Горяної, яка очолює первинну ланку медицини у нашому місті. Детальніше про функціонування довгоочікуваної системи – в матеріалі прес-служби Нікопольської міської ради.

Читать далее…

Вот как бывает: «О личной и государственной шерсти» или Выдержит ли город воришку-туриста до 20 го года???

"Город Никополь". Виктор Артёменко.

Здравствуйте, дорогие читатели газеты ГОРОД Никополь. Сегодня хочу поговорить о кинематографе. Не о современном, а о том старом-добром, позитивном. Я вообще люблю комедии Гайдая. Так вот, помните как в фильме «Кавказская пленница» герой Фрунзика Мкратчана рекомендует товарищу Саахову «не путать свою личную шерсть с государственной». Совет актуален и для современных чиновников.

Читать далее…

В Никополе директор предприятия требовал 12 000 долларов от судоходной компании, а получил штраф в размере 25 500 гривен

Директор предприятия ООО «Дніпроводпроект» Виталий Ракуляк требовал 12 000 долларов у представителя судоходной компании, расположенной в Никополе. Нарушителю вынесли приговор.

Читать далее…

«Страшно интересно». На Днепропетровщине «Момо» охотится на подростков

Красавица, отличница, чемпионка Европы по дзюдо, кандидат в мастера спорта, гордость школы и единственная дочка у своей мамы. 13-летняя София Касьян с Днепропетровщины уже много дней в реанимации. Ее состояние продолжает оставаться критическим.

Читать далее…