В Никополе состоится концерт памяти Вячеслава Хурсенко. Вход свободный

 «Говорящий Никополь».

11 сентября в Никополе состоится концерт памяти украинского эстрадного певца, автора-исполнителя, композитора и музыканта Вячеслава Хурсенко.

Читать далее…

Никопольские первоклассники побывали на празднике в Днепре

 «Проспект Трубников».

Дети сотрудников ИНТЕРПАЙП НИКОТЬЮБ и НРЗ, которые в этом году идут в первый класс, побывали на празднике в Днепре.  

Читать далее…

Жители Энергодара слышали звуки взрыва

«Проспект Трубников».

Самым обсуждаемым событием на прошлой неделе в Энергодаре и близлежащих селах стали неизвестный хлопок, а потом звук, похожий на взрыв.

Читать далее…

В новом учебном году будет шесть каникул!

 «Проспект Трубников».

Новый учебный год в Украине, как всегда, начнется 1 сентября 2017 года и продлится до 30 мая 2018 года. Поскольку 1 сентября в этом году выпадает на пятницу, учебный процесс начнется с понедельника, 4 сентября.

Читать далее…

Запрошуємо на екскурси. Пориньте у незабутні пригоди разом з турагенцією «7 Січей»!

 «Проспект Трубников».

Подорож до Токівського водоспаду

Токівські каскадні водоспади за правом вважаються одним із найкрасивіших місць на Дніпропетровщині. 14-метровий водоспад складається не лише з каскадів, висота яких досягає приблизно півтора метра, але й з порогів і гранітних купелей, які є його родзинкою.

Читать далее…

Мольфар напророчив Україні перемогу

 «Везит-Венал».

Мандруючи Карпатами, кореспондент випадково зустріла відомого місцевого чаклуна - мольфара. Не бажаючи називати себе й фотографуватися, сивочолий дідуган, який жартівливо іменував себе дідом Чугайстром, розповів, що очікує Україну та українців у найближчі роки та порадив, як одужати нації й перемогти у війні.

Читать далее…

У Нікополі ще один Народний Герой України

 «Визит-Венал».

Нікопольський воїн Юрій Яницький, молодший сержант і командир бойової машини в складі 93-ї механізованої бригади в липні 2014 року був у селищі Піски - передмісті Донецька, де захищав місцевість під мінометними обстрілами.

Читать далее…

Без помощи спонсоров не обойтись

«Визит-Венал».

С 2002 года в Никополе существует городская общественная спортивно-оздоровительная организация инвалидов «Аква». Создана она была по инициативе Антона Серова, который>вот уже на протяжении 15 лет является ее активным руководителем.

Читать далее…

Что же такое «Український народи или величайшая афера демократии

 «Визит-Венал». Георг Крук.

З часів французької революції «випливає теорія парламентаризму, яка й досі вводить в оману безліч так званої інтелігенції та проникла, на лихо, в українські безумні голови. Вона продовжує триматися в умах із затятістю вузького фанатизму, хоча брехня її з кожним днем викривається все виразніше перед цілим світом.

Читать далее…

Центр українського запорозького козацтва справедливо перейшов на нікопольщину!

 «Визит-Венал». Олександр Палець.

26 серпня 2017 року у храмі Пресвятої Богородиці Покрови біля пам’ятника героям Небесної сотні в Нікополі відбулася велика рада Січеславського товариства українського козацтва.

Читать далее…