Будут ли расселены жители модульного городка?

 «Проспект Трубников».

– Здравствуйте, уважаемая редакция «Проспекта»! В прошлую пятницу у нас в модульном городке состоялось собрание с участием представителя городской власти. К сожалению, мы не знали о том, что такое собрание будет (нигде не видели объявления), а вопросы у нас накопились.

Читать далее…

Як заробити гроші для бюджету на нікопольському смітті

Як заробити гроші для бюджету , історія успіху Іллінців,  тепер в громади немає відбою від клієнтів та інвесторів. Детальніше дивіться в відео матеріалі.

Читать далее…

До Нікополя завітав український мандрівник-екстремал

6 липня на землю Нікопольщини ступив  відомий дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко. Сергій   подорожує майже все своє свідоме життя. Цього разу мандрівник обрав для подорожі великий морський експедиційний каяк, вага якого 22 кілограми та довжина 5,6 метрів, давши йому назву «Місія».

Читать далее…

Предупреждаем никопольчан о грядущем росте цен на проезд в общественном транспорте: Устоит ли Никополь

Стоимость проезда городского транспорта  может вырасти, в Украине оно намечено на 15 июля. В маршрутках, на сентябрь этого года.

Читать далее…

Декілька фактів про перепоховання кошового отамана Івана Сірка

Археологом  Людмилою Петрівною Криловою,  з Дніпропетровського  національного історичного музею ім. Яворницького,  50 років тому було здійснено розкопки могили кошового отамана Івана Сірка.

Читать далее…

Когда поют птицы - болезни уходят!

 «Визит-Венал».

Птицы играют большую роль в жизни каждого из нас, о которой мы даже не представляем. Общение с птицами убедило орнитолога-биоакустика, доктора биологических наук в том, что птичьи голоса обладают целебным воздействием на человека.

Читать далее…

Включить «дурака» нетрудно. Выключить сложнее

 «Визит-Венал».

Никопольчане, помните у Аркадия Райкина была сатирическая миниатюра «Про насосы и колёса», в которой высмеиваются снабженцы, включающие «дурака».

Читать далее…

Уже сегодня вы сможете видеть мир без очков и контактных линз!

 «Визит-Венал».

В нашем городе давно уже работает «Центр оптической реабилитации». Его услугами уже воспользовались сотни никопольчан.

Читать далее…

Нікопольський керамічний симпозіум «Скіфія. Скіф та я» обріс скандалами у соц. мережі

 «Говорящий Никополь». Алёна Зинченко.

Багато фото та відгуків вже наповнило мережу стосовно керамічного симпозіуму вогняної скульптури «Скіф та Я», що проходив у Нікополі 21-28 червня.

Читать далее…

Вперше у 2017 році у Нікополі проведуть велоквест

 «Говорящий Никополь». Алёна Зинченко.

Проводить це захоплююче дійство велоклуб «Nikopol LIFE». З одним з його організаторів – Ярославом Белогуровим – ми поговорили напередодні старту.

Читать далее…