Де у Нікополі можна скуштувати справжню каву

3 июня 2019
Де у Нікополі можна скуштувати справжню каву

У Нікополі є місце, де можна скуштувати насправді якісну каву. Про це Nikopolnews дізнався з відгуку місцевого активіста Тараса Пашко, який дуже добре знається на каві.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, це місце знаходиться на першому поверсі колишнього супермаркету Billa і називається «Біла ворона».


Про смачну та якісну каву в Нікополі, як це не дивно.

Чому дивно, тому що дійсно якісної кави в місті ніхто не пропонує, коли кажеш слова моносорт, третя хвиля, або specialty, тебе не розуміють.

Але, на щастя, кавова культура не оминула наше місто, так вам не почулось, в Нікополі дійсно є кав’ярня де вже пропонують справді якісне, свіжеобсмажене зерно, рівня від premium до specialty, тут зварять вам каву на обладнанні, яке вміють налаштовувати, а ще розкажуть чим відрізняється це зерно від іншого, що то таке третя хвиля, та як в домашніх умовах зварити неперевершену чашку кави.

І головне, у цих сміливців та новаторів, скоро відкриття справжньої мінікав’ярні, де можна буде смакувати і альтернативну каву, та куди не соромно буде запросити гостей з інших міст, і навіть з закордону.

Наполегливо раджу, кав’ярню «Біла Ворона»,

- написав Тарас.

Источник: http://nikopolnews.net