Як у Нікополі відзначили День Захисника України (фото)

15 октября 2019
Як у Нікополі відзначили День Захисника України (фото)

Раніше Nikopolnews повідомляв про те, що зранку 14 жовтня  у Нікополі пройшла урочиста церемонія з покладанням квітів до пам’ятника Захиснику України та нагородженням президентськими відзнаками нікопольських воїнів. Пізніше святкові заходи перемістилися до НКДЦ.


Згідно інформації, отриманої Nikopolnews з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради, на площі біля Культурно-дозвіллєвого центру була розгорнута виставка експонатів озброєння. Проходили майстер-класи з розбору автоматів та надягання загальновійськового захисного комплекту.

Всі бажаючі мали змогу пригощатися смачною кашею та чаєм, приготованими на польовій кухні.

У Культурно-дозвіллєвому центрі відбувся святковий концерт, який підготували творчі колективи міста. Заступник міського голови Юрій Сокол вручив Почесну Грамоту міського голови Андрію Бєлих – учаснику бойових дій в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, члену ГО «Нікопольська спілка учасників бойових дій АТО/ООС». Подяку міського голови отримав учасник бойових дій в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, член ГО «Нікопольська спілка учасників бойових дій АТО/ООС» Руслан Кушнір.

Нікопольські діти власноруч виготовили обереги. Їх найближчим часом відправлять на передову Операції об'єднаних сил України.

Автор: Екатерина Андрус.

 

Источник: http://nikopolnews.net