«Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей

18 октября 2019
«Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей «Іграшок більше, ніж у магазині»: як на головному інженерному шоу країни готуються розважати дітей

В ці вихідні у Дніпрі відбудеться Interpipe TechFest — головне інженерне шоу та найбільший фестиваль науки та сучасних технологій в Україні. Цього року окрім наукових шоу, wow-розваг та технічних змагань на фестивалі буде діяти масштабна локація Kids Zone, повністю присвячена маленьким шанувальникам технологій. 


Поки на сцені Interpipe TechFest будуть грати роботи-рокери, а конструкторські бюро проводитимуть для охочих VR-прогулянки в космосі — найменших відвідувачів фестивалю чекатимуть на локації, що збере всі дитячі мрії в одному місці.

Організатори обіцяють, що кожна дитина знайде для себе щось цікаве. Юні вояки постріляють з бластерів Nerf по мішені, а для фанатів машинок влаштують батл машинками-трансформерами Screechers, які можуть робити сальто на 360 градусів. Ті, хто полюбляє більш спокійні розваги, зможуть погратися з магнітними та механічними головоломками (можливо навіть разом із батьками) та випробувати усі можливі варіації кубика Рубика.

Маленькі творці навчаться збирати моделі гоночних болідів та реактивних літаків, знімати анімаційні відео і програмувати! Не менш захопливі заняття готують і для тих, хто обожнює малювати. Дітей навчать «малювати» у просторі — за допомогою 3D-ручок, які створюють об’ємні моделі.

Окремою частиною Kids Zone стане простір, присвячений Lego-будівництву. Це — 60 000 кубиків Lego і жодних обмежень! Там малюки і діти старшого віку зможуть створювати все, що заманеться — хоч би і побудувати власне невеличке місто.

І звісно ж, які розваги, без гарних книжок? Книжкову секцію представлятимуть одразу два видавництва. «Видавництво Старого Лева» запропонує власні пізнавальні книжки, а «KS Book» також проведе розвиваючі майстер-класи для дошкільнят.

Іншою великою локацією фестивалю, що буде цікава і дітям і дорослим ,стане — Maker Place. Діти зможуть створити і випробувати свої перші моделі повітряних зміїв, ракет, літаків та човнів. 

А на великому озері площиною 1,5 квадратних кілометри, облаштують прокат радіокерованих моделей кораблів. Кожне судно — не якась абстрактна модель, а результат роботи досвідчених моделістів і точна копія реального корабля. Окремим атракціоном стане розвага «Капітан корабля», яка дозволить керувати обраним корабликом не зі звичайного пульта, а за допомогою капітанського штурвала, який встановлять на березі. Що ще потрібно, щоб відчути себе справжнім морським вовком? Хіба що папуга на плечі. 

Відвідати Interpipe TechFest можна буде вже 19-20 жовтня у Дніпрі в парку розваг «Лавина». Interpipe TechFest — головне інженерне шоу країни, що включає в себе виставку промисловості та стартапів, презентацію можливостей технічної освіти, «open-air» лекторій та інші активності.