Нікопольські рятувальники отримали гуманітарну допомогу з Канади

1 сентября 2020
Нікопольські рятувальники отримали гуманітарну допомогу з Канади

Гуманітарний вантаж від нашого канадського міста-побратима Ллойдмінстер отримали рятувальники Нікополя. Доставку цього важливого вантажу здійснила канадська волонтерська місія «Пожежники з допомогою для України».

Співробітники 28-ї державної пожежно-рятувальної частини та Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області отримали спеціальний захисний одяг та пожежно-рятувальне спорядження: шоломи, куртки, штани, комбінезони, взуття, спеціальні корсети для постраждалих, спинні дошки для перенесення постраждалих та автономний дихальний апарат.


Сучасні куртки та штани дуже зручні. Вони мають підкладку, яка відстібається, що дозволяє носити цей одяг у холодну пору року або без утеплювача, коли тепло. Корсети для транспортування постраждалих також дуже необхідні нашим рятувальникам. Їх використовують як при ДТП так і під час ліквідації пожежі. Автономний дихальний апарат Drager також буде використовуватися при проведенні рятувальних робіт.

Вартість благодійної допомоги складає майже 118 тис. грн.

Отриманий бойовий одяг та спорядження пожежного рятувальника дозволить нашим фахівцям ефективно та безпечно виконувати завдання з порятунку життя містян при виникненні надзвичайних ситуацій, а також забезпечить власний захист рятувальників.

Міський голова Андрій Фісак надіслав письмову подяку громаді нашого міста-побратима Ллойдмінстера за підтримку та технічну допомогу в галузі попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій.

Прес-служба Нікопольської міської ради

 

DSC_5961

DSC_5962

DSC_5963

DSC_5967

DSC_5972

DSC_5977

DSC_5980