Чи буде в селі Чкалове дитячий садок?

10 октября 2020
Чи буде в селі Чкалове дитячий садок?

Декілька тижнів тому на електрону пошту “Прихисту” надійшов лист, в якому батьки маленьких громадян села Чкалове зверталися до президента України, Кабінету міністрів та народних депутатів з проханням посприяти відновленню реконструкції дитячого садочка. 

На початку року, коли гостро стало питання щодо об'єднання Чкаловської ОТГ з іншою громадою, роботи на будівництві припинилися, об'єкт було викреслено із програми “Велике будівництво”, а гроші перенаправлені на інший дитячий садок. 


Через значний суспільний резонанс та незгоду батьків з відсутністю повноцінного дошкільного закладу в селі, було прийнято рішення відновити будівельні роботи.  Так, на завершення реконструкції будівлі дитячого садка було виділено вісім з половиною мільйонів гривень з обласного бюджету та більше 16 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.  За попередньою інформацією, замовник робіт, яким виступає департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації, гарантує закінчення робіт до кінця поточного року. 

Тож сподіваємося, що новорічні свята маленькі жителі села зустрінуть в оновленому садочку.

Анна Целуйко.

Источник: https://www.prikhist.com