В Дніпрі 8-річна дівчинка «замінувала» школу

15 октября 2020
В Дніпрі 8-річна дівчинка «замінувала» школу

У Дніпрі учениця третього класу повідомила про неправдиве замінування школи, в якій навчається. Про це NNS повідомляє з посиланням на прес-службу Національної поліції в Дніпропетровській області.

Правоохоронці уточнюють, що отримали повідомлення про замінування вчора о 15:20.


"З навчального закладу евакуювали 120 учнів і вчителів, після чого працівники вибухотехнічної служби обстежили будівлю школи та прилеглу територію. В результаті жодних вибухових або небезпечних пристроїв виявлено не було", - йдеться у повідомленні.

Згодом було встановлено автора повідомлення. Восьмирічна дівчинка в присутності батьків та психолога розповіла, що це був жарт, а про його наслідки вона не здогадувалася. За неправдиве повідомлення про мінування школи батькам школярки загрожує штраф.

"Відносно батька дівчинки поліцейські з ювенальної превенції склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей)", - додали в поліції.

Поліція закликає батьків провести з дітьми бесіди про неприпустимість таких жартів та пояснити їм, що хибний виклик поліції є порушенням закону.  Також за даний злочин передбачена кримінальна відповідальність за ст. 259 Кримінального кодексу України.

Автор: NNS - Національна служба новин.

Источник: http://nikopolnews.net