Світло надії для Нікіти Добровольського

7 января 2021
Світло надії для Нікіти Добровольського

Родина Добровольських мешкає у місті Жмеринка, що на Вінниччині. Власноруч тато Сергій та мама Тетяна виготовляють декоративні свічки. Кошти які вони отримують від продажу свічок ідуть на лікування їх шестирічного сина Нікіти.

«Усім привіт! Я Нікітка Добровольський і поруч зі мною мій найкращий у світі тато і найчарівніша мама! Добровольський Сергій та Тетяна. Я знаю що моїм батькам важко. Та разом ми все зможемо. Нам потрібно трішки вашої підтримки. Мої батьки виготовляють свічки, свічки дуже класні, здебільшого я їм постійно допомагаю їх виготовляти, хоча вони і кажуть я більше заважаю та це не так, без мене вони не справляться.


Я в їх житті найкраще що коли не будь з ними трапилось! І без мене вони навіть не уявляють свого життя. Я ще не розумію що таке кошти і навіщо взагалі ті папірці, мені головне щоб батьки були поруч і давали мені смачненьке! Гуляли зі мною, читали та розповідали мені цікаві історії. Батьки кажуть що я дуже хворію, і на моє лікування потрібно від 15 до 45 тис. грн щомісяця без виключення. А ще мої батьки кажуть що потрібно їхати за кордон на лікування, там мені трішки допоможуть навчитися рухати ніжками, ручками, але на це потрібно зробити та продати 500 000 великих свічок. Ми сьогодні зробили 12 штук. Друзі підтримайте нас. У нас все вийде, тільки нам потрібна трішки ваша підтримка».

Цей допис опублікував на своїй сторінці тато хлопчика Сергій Добровольський.
Разом з дружиною Тетяною він виховує сина Нікіту. Від самого його народження родина бореться із діагнозом ДЦП, спастичний тетрапарез.

Спастичний тетрапарез (підвищення м'язового тонусу) - це скутість м'язів верхніх і нижніх кінцівок. Під час пологів Нікіта пробув в утробі матері без навколоплідних вод більше ніж 40 годин. Довготривалий безводний період спровокував відмирання клітин мозку хлопчика, і, як наслідок — відмова обох ручок та ніжок.
На сьогодні Нікіта проходить реабілітацію в Україні. Кожного місяця батьки витрачають на комплекс медичних заходів від 15 до 45 тисяч гривень. Системна "праця" батьків над здоров'ям сина дає свої маленькі, проте такі довгоочікувані результати.

Щоб заробити кошти на відновлення здоров’я сина, вночі, коли Нікіта спить, Сергій і Тетяна виготовляють свічки. Різні за формою і кольором, різьблені «лебідки», із грайливими завитками та спіральками. Доречи, різьблені свічки унікальні, бо, по-перше, вирізаються вручну, а по-друге, процес їх виготовлення тривалий і відповідальний. Нікіта теж допомагає батькам у створенні свічечок, ба більше, навіть контролює процес «збору врожаю».

Потім, ці свічечки їдуть по всій Україні. Їх дарують близьким і рідним, друзям і колегам, запалюють у своїх родинах і «гріються» таким маленьким, але яскравим теплом.

Зараз Нікіті 6,5 років. Попри фізичний біль, який хвороба завдає його маленькому тілу, хлопчик разом з татом та мамою продовжує долати важкий шлях лікування та реабілітації. Вже навесні цього року має відбутись обстеження Нікіти за кордоном, ціна якого 3 500 євро (на сьогодні це майже 122 тисячі гривень). Надалі на дитину чекає ряд операцій та реабілітація за кордоном, які обійдуться родині у 26 тисяч доларів (майже 740 тисяч гривень). Це значні кошти для молодої родини, проте, нам с з вами до снаги допомогти Нікіті і його батькам в боротьбі за здоров’я сина.

Реквізити, якщо бажаєте фінансово підтримати родину: 5168 7427 3094 5916 Добровольський Сергій. Якщо бажаєте замовити свічки, пишіть Сергію у приватні повідомлення на Viber 0961216983 або https://www.facebook.com/dobrik18/. Вартість свічок символічна, від 35 гривень.

Не залишайтесь осторонь, подаруйте світло надії маленькому Нікіті Добровольському.

Источник: https://nikopol.city