Кабмин опубликовал постановление о выплате компенсаций за повышение цен на электроэнергию

Согласно решению, ранее принятому правительством, общая сумма компенсаций составит 1,4 млрд грн. 
Правительство опубликовало постановление о выплате компенсаций за повышение тарифов на электроэнергию. Так, постановлением №64 от 1 февраля 2021 года Кабмин внес электроэнергию в список социально значимых товаров для государственного регулирования, утвержденных в апреле прошлого года.

Читать далее…

На Дніпропетровщині планують створити майже 130 академічних ліцеїв

Замість «усередненої» освіти – профільна. Найближчі 3 роки українські школи переформатують. Їх поділять на початкові, гімназійні та ліцеї. До ліцеїв діти вступатимуть після 9 класу. Там продовжать навчання, обравши спеціалізацію. Або вже опановуватимуть професію.

Загалом планують створити в області майже 130 закладів. Про це сповістив на пресконференції у Дніпропетровській ОДА директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олексій Полторацький. 

Читать далее…

За дорученням Зеленського на Донбасі почалася перевірка готовності військ ЗСУ

Офіс Президента, апарат РНБО та Міноборони проводять інспекцію стану готовності до виконання завдань органів військового управління, з’єднань та військових частин Збройних Сил на території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє пресслужюа Офісу Президента, передає NNS.

«Основною метою інспекції є перевірка стану готовності сил і засобів, задіяних в ООС, до виконання завдань за призначенням, а також визначення ефективності заходів, які вживаються керівництвом Міністерства оборони України та ЗСУ, інших органів військового управління щодо всебічного забезпечення сил із засобів, що виконують завдання на сході держави», — йдеться у повідомленні.

Читать далее…

Нові локації на День Валентина в Україні: як здивувати кохану людину

День закоханих вже незабаром, а ви досі не знаєте, куди поїхати? В Україні є безліч маловідомих місць, де чудово можна провести День Валентина. Замки, фортеці, термальні води – подарують незабутній відпочинок.

Телеграм-канал “Туди-сюди” підготував цікаві локації в Україні, які зачарують і здивують. Підписуйтеся на канал і у вас щодня будуть свіжі ідеї для мандрів Україною.

Острів закоханих в Тернополі

Читать далее…

У Нікополі почне працювати мобільна радіологічна лабораторія

У Дніпропетровській області збиратимуть джерела іонізуючого випромінювання. До пілотного проекту потрапило 8 міст, у тому числі і Нікополь.

В інформаційній кампанії з радіаційної обізнаності «КРОК до безпеки», яка проходить у Дніпропетровській області вже протягом восьми місяців, оголошено про початок нового етапу роботи із громадами та громадянами. На часі – збір небезпечних джерел іонізуючого випромінювання, які опинилися за межами державного регулювання. Про це було повідомлено під час прес-конференції, яка відбулась 2 лютого в онлайн.

В ній брали участь Юлія Гонтар – заступник директора з координації філіалів та стратегічного розвитку Державного спеціалізованого підприємства «Об’єднання «Радон» та Олена Сальник – керівник проекту «КРОК до безпеки».

Читать далее…

В Никополе ищут дом хаски, овчарки и такса

В Никополе два метиса хаски, две овчарки и такса в поисках любящей семьи. Животных отдадут только в добрые руки.

Об этом Информатору стало известно из Facebook. Сообщение появилось в одной из групп.

В настоящее время все животные находятся в Никопольском приюте для животных «Шанс на жизнь».  Они очень тоскуют без любви и заботы. Сделайте доброе дело — возьмите к себе нового члена семьи. Но, как уточняют в приюте, собак отдадут только тем, кто понимает особенности данных пород и предоставит им должный уход и заботу.

Читать далее…

«В стене» заброшки на берегу Днепра живет парень из Никополя

В Днепре на Сичеславской Набережной «в стене» живет парень из Никополя. Он потерял документы и не может найти себе работу.

Неравнодушные местные жители попытались помочь парню. Об этом сообщает Информатор, ссылаясь жительницу Днепра.

В Днепре, возле гостиницы «Парус», недалеко от импровизированной детско-спортивной площадки, прямо на берегу Днепра есть небольшое заброшенное помещение. Оказалось, в нем проживает молодой человек из Никополя. У него  нет ни документов, ни работы.

Читать далее…

За период пандемии около 750 жителей Днепропетровщины совершили суицид

В Министерстве внутренних дел Украины подсчитали количество суицидов, совершенных в 2020 году. Днепропетровская область в этом печальном рейтинге оказалась на первом месте.

Об этом сообщает Информатор. Согласно официальной статистике, в прошлом году в Украине было совершено 7654 самоубийств.

Больше всего самоубийств произошло в Днепропетровской области — 745.

Читать далее…

У Амелии СМА 1ТИПА и мы ведём СРОЧНЫЙ СБОР

Посмотрите только на эту крошку. Не верится, что её жизнь под угрозой и за неё нужно бороться. У Амелии СМА 1ТИПА и мы ведём СРОЧНЫЙ СБОР, так как завтра мы можем не увидеть эту улыбку...

Просим всех присоединиться к нам! Времени мало, а препарат Zolgensma, который сможет спасти Амеличку стоит более 2млн.$. Любая посильная Вами сумма денег может спасти нашу девочку! Просим Вас помочь ей! Она очень хочет жить.

Читать далее…

У Нікополі пропонують побудувати барельєфні скульптури, козацьку вежу та приміщення музею

Побудувати навпроти міськвиконкому барельєфні скульптури легендарних предків козаків, вежу і приміщення музею. З такою пропозицією до міського голови Олександра Саюка звернувся мешканець Нікополя, а також голова козацького благодійного фонду «Меморіал славетного кошового отамана війська запорозького низового І. Д. Сірка» Володимир Лахін. Про це стало відомо з публікації на його власній сторінці в соціальній мережі Facebook.

Турбуючись про виховання дітей міста і збільшення туристичної привабливості Нікополя, Володимир Лахін також наголошує, що козацьке товариство готове прийняти участь у фінансуванні та будівництві барельєфної скульптури, яка складається з чотирьох козаків, кожен із них дивиться в напрямку однієї зі сторін горизонту. Наразі невідомо скількі буде коштувати втілення таких проєктів у життя. Поки що лист звернення тільки прийнятий канцелярією міськвиконкому.

Читать далее…