Смартфони в даний час є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Вони допомагають нам повсюдно і в будь-який час, навіть відіграють важливу роль у вирішенні банальних завдань. Знаючи рівень важливості мобільного обладнання, кожен користувач просто зобов’язаний з’ясувати для себе наступне питання – як доглядати за телефоном, щоб він працював справно довгі роки?
Правильна експлуатація – запорука довголіття смартфона
Правильний догляд за будь-яким типом електронного обладнання завжди позитивно впливає на термін його служби і комфорт його використання. На жаль, мало хто усвідомлює суть такого профілактичного заходу. Телефони, які супроводжують користувача цілодобово, особливо схильні до пошкоджень і забруднення, що, безсумнівно, може перешкодити їхньому подальшому нормальному використанню.
Як доглядати за телефоном?
Смартфон – це сучасний міні-комп’ютер, тому здається очевидним, що потрібно подбати про його «внутрішній» стан – пам’ять, операційну систему тощо. Встановлення антивірусної програми та додатка для очищення телефону – найперші дії, які необхідно виконати на новому пристрої.
На жаль, не всі знають, що все портативне обладнання, зокрема мобільні телефони, також слід очищати від зовнішніх забруднень, таких як пил і всілякі відкладення.
Як почистити гніздо для зарядки в телефоні?
Одним із найбільш схильних до забруднення елементів є відкрите гніздо для зарядки. У ньому зазвичай скупчуються частинки пилу і бруду. Ви можете спробувати видалити їх самостійно за допомогою зубочисток або стисненого повітря. Однак ви маєте знати, що виконання таких дій самостійно (особливо в телефонах Android, гнізда яких заповнені тонкими контактами) може призвести до пошкодження цього елемента та необхідності заміни гнізда для заряджання. У разі виникнення поломки знайти коннектор зарядки для телефона можна тут https://www.aks.ua/catalog/razyomy/.
Це буде трохи дорожче і клопіткіше, але краще буде довірити відновлення телефону фахівцям сервісного центру. Якщо ви заздалегідь замовите і матимете на руках необхідні комплектуючі, то ремонт не затягнеться більше, ніж на 2 години. Це найбезпечніший варіант, який усуне проблеми з портом підключення зарядного пристрою. До речі, щоб уникнути незапланованого ремонту, роз’єм слід чистити в середньому один раз на рік.